Schumacher Packaging
Data aktualizacji: 2019-01-01
Wrocław, dolnośląskie
Kontroling
angielski, niemiecki

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej.

Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. controllingu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie /umowa o pracę atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • szkolenia i kursy językowe
  • upominki jubileuszowe i okazjonalne
  • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci
  • kartę Multisport i bilety do kina
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Główne zadania:

  • sporządzanie analiz i raportów ekonomiczno-finansowych dla celów zarządczych i strategicznych
  • przygotowywanie prognoz oraz wyjaśnianie odchyleń
  • współpraca przy tworzeniu rocznego budżetu
  • tworzenie i rozwój narzędzi do analizy i raportowania
  • weryfikacja poprawności danych i zapisów księgowych, nadzór nad adekwatnością i integralnością finansowych baz danych

 Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego preferowane kierunki: ekonomia, finanse
  • znajomości języka niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację z centralą w Niemczech
  • wiedzy z zakresu rachunkowości zarządcze i controllingu
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dobrej organizacji pracy, otwartości na nowe zadania i odpowiedzialności w ich realizacji

Mile widziane:

  •  doświadczenie w dziale controllingu
  •  znajomość Excel VBA
Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj"
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista