Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-03-08
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Tester Aplikacji Internetowych w Departamencie Bankowości Elektronicznej
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DBE/TAI

Obowiązki:

  • Analizowanie specyfikacji funkcjonalnych systemu bankowości elektronicznej dla potrzeb testowania,
  • Przygotowanie i weryfikacja przypadków testowych,
  • Wykonywanie testów oprogramowania i aplikacji webowych oraz raportowanie ich wyników.

Wymagania:

  • Umiejętność myślenia analitycznego,
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Absolwenci/ studenci uczelni technicznych,
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania,
  • Znajomość podstaw programowania,
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie w automatyzacji testów,
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zmianą (np. Bugzilla, JIRA).

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie na okres roku z możliwością przedłużenia,
  • Pracę w ramach zespołu projektowego aplikacji internetowych,
  • Bezpośrednią współpracę z programistami tworzącymi aplikację,
  • Możliwość rozwoju ramach struktury Banku Millennium,
  • Przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu,
  • Pracę w dynamicznym środowisku, młodym zespole w międzynarodowej instytucji finansowej.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Poziom stanowiska
Specjalista