Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-06-04
Programista JAVA/JEE
Nr ref. KWF/DRA/JAVA/Gdańsk
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku. Centrum rozwoju oprogramowania w Gdańsku zatrudnia
50 specjalistów i planuje zwiększyć swoją skalę działania.

W związku z rozwojem centrum kompetencyjnego w Gdańsku poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie
Nr. Ref.: KWF/DRA/JAVA/Gdańsk

Zalety pracy:

  • Praca nad rozwojem kluczowych aplikacji Banku Millennium, w najnowszych technologiach
  • Możliwość zapoznania się z zagadnieniami wydajności i bezpieczeństwa aplikacji klasy enterprise
  • Dobra atmosfera oparta na współpracy

Zadania:

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania warstwy back-end oraz front-end
  • Współpraca z zespołami programistów i testerów
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza funkcjonowania systemu pod względem wydajności i bezpieczeństwa

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w języku Java/Java EE
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość aspektów integracyjnych SOA
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność

Mile widziana

  • Znajomość zagadnień cloud computing
  • Znajomość Spring Framework

Oferujemy:

  • Współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
  • Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet socjalny, w tym premię motywacyjną
  • Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
Java