Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-05-21
Gdynia, pomorskie
Bankowość, Sprzedaż
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Podobne oferty pracy

mFinanse S.A.
Sosnowiec, Tychy, Starogard Gdański, Gdańsk, Zabrze, Słupsk, Chojnice, Rybnik, Gdynia
Starogard Gdański, Gdańsk, Słupsk, Chojnice, Gdynia

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Starszy Doradca Klientów Korporacyjnych
Miejsce pracy: Gdynia, pomorskie
Nr. Ref.: KWF/SRM/Gdynia

Główne obowiązki:

  • Realizacja planów sprzedaży w zakresie pozyskania nowych Klientów oraz sprzedaży produktów bankowych
  • Budowanie portfela Klientów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Inicjowanie i wspomaganie procesu kredytowego
  • Utrzymywanie profesjonalnych i długotrwałych relacji z Klientami Banku

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w bankowości korporacyjnej
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i opiece nad portfelem Klientów korporacyjnych
  • Znajomość analizy finansowej i zabezpieczeń kredytowych
  • Umiejętność inicjowania i budowania trwałych relacji z Klientami
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prezentacji
  • Znajomość rynku usług finansowych oraz produktów bankowych dedykowanych dla Klientów z segmentu przedsiębiorstw
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych
  • Mile widziana znajomość Klientów z segmentu strategicznego
  • Prawo jazdy
  • Silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe oraz opiekę medyczną
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych i jakości pracy.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności