Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

W Accenture odpowiadamy na prawdziwe wyzwania stojące przed naszymi klientami dzięki innowacji, najnowocześniejszej technologii i dogłębnej znajomości rynku. Działamy w 5 obszarach – Strategy, Consulting, Digital, Technology oraz Operations. Jestesmy partnerami ponad ¾ firm z listy Fortune Global 500, dla których realizujemy projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić, albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze jak my. Jesteśmy ekspertami w ponad 40 obszarach i funkcjach biznesowych, dostarczamy rozwiązania, które napędzają nowoczesny biznes. Nowoczesność to nie jest temat jutra – my ją już dziś wdrażamy w życie.

Accenture Operations to międzynarodowy zespół profesjonalistów z różnych dziedzin. Wspieramy wiodące organizacje w procesie transformacji istniejącego modelu operacyjnego. Naszym atutem – oprócz szerokiej wiedzy eksperckiej – jest znajomość języków obcych. Dostarczamy przełomowe, oparte na technologii, bezpieczne i elastyczne rozwiązania w obszarze operacji biznesowych. Automatyzujemy procesy biznesowe w obszarach finansów i księgowości, marketingu, zamówień oraz obsługi klienta, aby zoptymalizować doświadczenia naszych klientów i poprawiać ich wyniki biznesowe. Pracujemy w biurach w Warszawie i Krakowie.

Dołącz do nas!

Kiedy myślisz o pracy, szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać się tak szybko, jak świat wokół Ciebie. Chcesz zdobywać nowe umiejętności i sprawdzać je w działaniu razem z doświadczonymi mentorami. Kiedy postanowisz pójść dalej, będziesz pewien, że jesteś na to przygotowany.

Jesteśmy grupą ludzi otwartych na świat, zmiany i współpracę. Chcesz wiedzieć, co robimy dziś?  Sprawdź nasze social media!

 

Co nas wyróżnia?

 • Cenimy różnorodność i wspieramy promocję dobrych wzorców pełnej akceptacji społeczności LGBT, mniejszości etnicznych czy osób z niepełnosprawnością. Promujemy miejsce pracy przyjazne rodzicom, gdzie mogą spełniać się zawodowo, rodzinnie i mieć czas na realizację własnych pasji. Stawiamy na kobiety w rolach liderów.
 • Stawiamy na rozwój naszych pracowników: „Naszych przyszłych liderów wyłaniamy w Accenture Operations poprzez specjalne programy rozwojowe oraz bardzo nowatorskie podejście do zarządzania talentami w naszej firmie. W efekcie bardzo często nasi przyszli team leaderzy mogą przygotować się do roli poprzez plan sukcesji (czyli formalne zastępowania swojego team leadera). Na naszych pracowników nie patrzymy tylko i wyłącznie przez pryzmat tego, kim są dzisiaj, ale najbardziej interesuje nas to, kim mogą być w przyszłości, jakie mają aspiracje, jakie mają silne strony i jak każdy z tych diamentów może stać się brylantem.” Edyta Gałaszewska-Bogusz, Service Delivery Operations Lead for Poland, Przewodnik Kariera w Finansach i Bankowości 2018/2019

Proces rekrutacji

Droga do Accenture Operations. Praca

 1. Aplikuj online 
 2. Rozwiąż test 
 3. Porozmawiaj ze specjalistą HR
 4. Poznaj przyszłego Managera 
 5. Wpadnij na ostateczną rozmowę 
 6. I już, witaj w Accenture!

Droga do Accenture Operations. Praktyki

 1. Aplikuj online 
 2. Rozwiąż test lub porozmawiaj ze specjalistą HR
 3. Poznaj przyszłego Managera 
 4. Masz to, praktyka w Accenture jest Twoja!

Benefity

Szkolenia online i klasowe
Program dla nowych pracowników wprowadzający ich do firmy
Możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne
Opieka medyczna
Karta multisport
Karta lunchowa
Platforma MyBenefit, z punktami do wydania na kulturę, podróże, sport, naukę etc.
Ubezpieczenie na życie

Oferty pracy

...
28.01.2021
...
Accenture
Accenture
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, szwedzki
REKRUTACJA ZDALNA
...
28.01.2021
...
Accenture
Accenture
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, niemiecki
REKRUTACJA ZDALNA
...
28.01.2021
...
Accenture
Accenture
OTC Team Leader 28.01.2021
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Kontakt

Accenture

ul. Przykopowa 26
01-208 Warszawa
+48 22 464 00 00

Accenture

ul. Annopol 17
03-236 Warszawa

Accenture

Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 25
30-001 Kraków