Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Forvis Mazars

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Globalny zasięg. Lokalna perspektywa

https://careers.forvismazars.com/

Forvis Mazars Grupa (dawniej Mazars):

Jesteśmy Forvis Mazars Group SC, niezależnym członkiem Forvis Mazars Global, wiodącej globalnej sieci usług audytorsko- doradczych. Działając jako zintegrowane partnerstwo międzynarodowe w ponad 100 krajach i terytoriach, specjalizujemy się w usługach w dziedzinie audytu, podatków i doradztwa.

Opieramy się na wiedzy i znajomości uwarunkowań kulturowych ponad 35 000 specjalistów na całym świecie, aby wspierać klientów różnej wielkości na każdym etapie ich rozwoju.

O Forvis Mazars Global:

Forvis Mazars jest wiodącą globalną siecią usług specjalistycznych działającą pod jedną marką z jedynie dwoma członkami: Forvis Mazars LLP w Stanach Zjednoczonych i Forvis Mazars Group SC, jako międzynarodowe zintegrowane partnerstwo działające w ponad 100 krajach i terytoriach. 

Mając ponad 100-letnią tradycję, Forvis Mazars jest naturalnym przedłużeniem dziedzictwa obu firm. U podstaw naszej działalności leży zaangażowanie w zapewnienie innej perspektywy i bezkonkurencyjnego doświadczenia klienta, które jest odbierane jako odpowiednie, indywidualne i naturalne. Jako sieć tylko dwóch powiązanych organizacji działamy szybko, aby zapewnić spójne i sprawne usługi audytorskie, podatkowe i doradcze na całym świecie. 

Dbamy o dogłębne zrozumienie branż naszych klientów, zapewniając lepszy ogląd sytuacji, głębszą specjalizację i dostosowane rozwiązania. Nasze połączone zespoły składające się z ponad 40 000 profesjonalistów mają doświadczenie i umiejętności, aby jak najlepiej obsługiwać organizacje różnej wielkości, zarówno lokalnie, jak i globalnie, teraz i w przyszłości.

MEDIA:

Oferty pracy

...
19.07.2024
...
Forvis Mazars
Forvis Mazars
Warszawa, Kraków, mazowieckie, małopolskie
Audyt, Księgowość
angielski
...
19.07.2024
...
Forvis Mazars
Forvis Mazars
Warszawa, Kraków, Cała Polska, mazowieckie, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski
...
19.07.2024
...
Forvis Mazars
Forvis Mazars
Warszawa, mazowieckie
Audyt, IT, Analiza
angielski

Kontakt

Forvis Mazars
ul. Piękna 18
00-549 Warszawa
ul. Mogilska 65
31-545 Kraków
ul. Sucha 2
50-086 Wrocław