Temat tygodnia
Zobaczcie, jaki udział mają kobiety we wdrażaniu innowacji już dziś, a co może być melodią przyszłości.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Franklin Templeton Investments Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton Investments. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze odddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w ponad 30 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

Franklin Templeton Investments na rynku polskim datuje się od roku 1997 kiedy to zostało otworzone biuro w Warszawie. Podmiot Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o. o. reprezentuje na tym rynku strategie inwestycyjne realizowane w ramach grup funduszy Franklin, Templeton oraz Mutual Series.Pierwsze biuro w Poznaniu zostało założone w 2007 roku i znajduje się w budynku Andersia Tower. Jest to oddział warszawskiej spółki. W roku 2014 część departamentow została przeniesiona do nowego biura Malta House – nad jeziorem maltańskim. Obecnie w obu poznańskich biurach zatrudniamy ponad 700 pracowników.

• Oba biura w Poznaniu wspierają operacyjnie Franklin Templeton Investments na świecie świadcząc szeroki zakres usług w dziedzinach takich jak: 
Customer Operations * Corporate Finance* Sales and Business Support * Franklin Templeton Technology * Project Management * Franklin Templeton Services: Global Trade Services – Corporate Actions – Fund accounting * Global Marketing * i innych. 

Wszystkich zainteresowanych ofertami pracy we Franklin Templeton Investments zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.franklintempletoncareers.com gdzie znajduje się aktualna lista otwartych rekrutacji.

 

Niniejszy materiał nie stanowi porady inwestycyjnej ani zachęty do zakupu jakichkolwiek instrumentów inwestycyjnych. © 2014 Franklin Templeton Investments. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Franklin Templeton Investments Poland
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa