Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

 

KIM JESTEŚMY?

Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce) to część Grupy BNP Paribas. Specjalizujemy się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w 35 krajach na pięciu kontynentach. Jesteśmy jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE

W Warszawie jesteśmy obecni już od 2008 roku. Na co dzień współpracujemy z wieloma biurami zlokalizowanymi na całym świecie, a dzięki naszej innowacyjności i wysokiej jakości usług cały czas się rozwijamy. Liczby mówią same za siebie – każdego roku poszukujemy około 300 nowych pracowników i nie zamierzamy zwalniać tempa!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Prowadzeniem rachunków oraz obsługą papierów wartościowych, usługami księgowymi dla funduszy, obliczaniem i potwierdzaniem wartości aktywów oraz rozliczaniem kapitału i gotówki. Weryfikujemy także zgodność operacji z polityką inwestycyjną oraz obsługujemy polecenia kupna i sprzedaży jednostek funduszu.

 

Poznaj nas

 

 

 

 

Staże i praktyki

Stawiasz na rozwój? Interesujesz się rynkami kapitałowymi? Chcesz zdobyć doświadczenie w branży finansowej? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

ZACZNIJ Z NAMI!

Rekrutujemy przez cały rok – swoją przygodę z nami możesz zacząć zarówno w wakacje, jak i w trakcie semestru. Doceniamy Twoją pracę, więc już na początku oferujemy Ci płatny staż z atrakcyjnym wynagrodzeniem w oparciu o umowę zlecenia. Mamy Ci wiele do pokazania i od początku stawiamy przed Tobą ambitne wyzwania, dlatego mile widziana będzie dyspozycyjność na poziomie około 25-30 godzin tygodniowo. Pamiętaj, że dla nas liczysz się Ty i Twój rozwój - elastyczny czas pracy to podstawa!

CO BĘDZIESZ U NAS ROBIĆ?

Na pewno nie będziesz mieć czasu na nudę. Na parzenie kawy też nie – no chyba, że dla siebie! :) Już od pierwszego dnia staniesz się integralną częścią swojego zespołu, wykonując te same zadania, co Twoi bardziej doświadczeni koledzy i koleżanki. W naszych departamentach będziesz mieć okazję do poznania od środka zagadnień związanych z operacjami finansowymi i rynkami kapitałowymi.

DOŁĄCZ DO NAS!

Przekonaliśmy Cię? Świetnie! Znajdź interesującą Cię ofertę i wyślij swoje CV. Po zapoznaniu się z otrzymanymi aplikacjami, przeprowadzamy rozmowę telefoniczną z wybranymi kandydatami. Kolejny etap to testy oraz rozmowa z menadżerem. Szybko poszło, prawda? :)

Nie wiesz, w którym z naszych działów chcesz pracować? Nie ma problemu! Zaaplikuj na naszą ogólną ofertę stażową, a my na podstawie analizy Twojego CV oraz rozmowy telefonicznej sami zaproponujemy Ci konkretną pozycję, dzięki której będziesz mógł jak najlepiej wykorzystać swoje umiejętności językowe i wiedzę ze studiów.

Najlepszym stażystom oferujemy umowę o pracę!

Jak wygląda rekrutacja

Od pracy u nas dzieli Cię tylko kilka kroków:

ETAP 1

Znajdź interesującą Cię ofertę i wypełnij formularz aplikacyjny.

ETAP 2

Twoje CV pozytywnie przeszło weryfikację rekrutera? Świetnie! Teraz zadzwonimy do Ciebie, by zapytać Cię o motywację, doświadczenie zawodowe i umiejętności wymagane na danym stanowisku.

ETAP 3

Kolejny etap to spotkanie rekrutacyjne z menadżerem działu, do którego aplikujesz. Podczas rozmowy dowiesz się więcej na temat naszej firmy i wartości, które są dla nas ważne.

ETAP 4

To już ostatnia prosta – teraz czeka Cię tylko spotkanie z osobą z działu HR, by upewnić się, że Ty i BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce to zgrany duet. :)

ETAP 5

Przedstawimy Ci naszą ofertę. Możesz dołączyć do nas na początku lub w połowie miesiąca, a w ciągu pierwszego dnia pracy dowiesz się więcej o firmie i poznasz nasze zwyczaje. Przedstawimy Ci też Twoich kolegów i koleżanki z pracy, bo w Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce) to właśnie dobra atmosfera jest najważniejsza!

Aktualności

 

Galeria

Benefity

ŚWIETNA ATMOSFERA

W Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce) chcemy, by każdy czuł się dobrze! Wierzymy, że dobre relacje i przyjazne nastawienie są podstawą, dlatego cenimy pracę zespołową i wspólne wartości. Organizujemy też wyjazdy integracyjne poza Warszawę oraz pikniki dla pracowników i ich rodzin, by móc się lepiej poznać.

INNOWACYJNE PODEJŚCIE

W naszym biurze wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania przyspieszające pracę naszych specjalistów, takie jak automatyzacja procesów i Agile Project Management. Każda z naszych salek konferencyjnych wyposażona jest najnowocześniejsze systemy łączności, tak byśmy zawsze mogli swobodnie współpracować z naszymi partnerami z całego świata.

STAŁY ROZWÓJ

Stawiamy na Twój rozwój! Znajdziesz u nas bogatą ofertę szkoleń zewnętrznych, dofinansujemy Ci naukę języka obcego, a dzięki firmowemu klubowi Toastmasters staniesz się lepszym mówcą i poprowadzisz jeszcze bardziej inspirujące prezentacje.

BENEFITY

Pracując u nas otrzymasz rozszerzoną wersję karty MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną. Lubisz czytać? Świetnie się składa, bo przygotowaliśmy dla Ciebie wypożyczalnię czytników Kindle!

AKTYWNOŚCI SPORTOWE

Po godzinach lubimy spędzać czas razem, a sport to do tego idealna okazja! Dla aktywnych przewidzieliśmy szkółkę tenisa ziemnego, futbolowa ligę biznesu, a nawet firmowe drużyny koszykówki i siatkówki.

NOWOCZESNE BIURO

Czy wiesz, że mamy siedzibę w samym sercu Warszawy, przy stacji metra Rondo Daszyńskiego? Znajdujemy się w prestiżowym kompleksie Warsaw Spire, dzięki czemu dojazd do pracy zajmie Ci tylko kilka chwil. Dbamy też o Twoje samopoczucie – znajdziesz u nas dedykowane strefy relaksu, w których możesz wraz ze swoimi kolegami i koleżankami pograć w piłkarzyki. :)

DZIAŁANIA CSR

Razem możemy więcej, dlatego bierzemy udział w cyklicznych biegach charytatywnych, a także sprzedajemy upieczone przez nas ciasta, by wspomóc organizacje charytatywne. Nasze wyjazdy integracyjne są połączone z wolontariatem.

Oferty pracy

...
24.03.2023
...
Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce)
Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce)
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, BPO/SSC
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
...
24.03.2023
...
Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce)
Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce)
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, BPO/SSC, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
...
24.03.2023
...
Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce)
Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce)
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, BPO/SSC, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Kontakt

Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce)

Oddział w Polsce
Wronia 31
00-846 Warszawa
joinbnpparibas.pl/pl/