Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Artykuły autora: Redakcja

Awanse
Grażyna Ciurzyńska w zarządzie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH)
Rada Nadzorcza Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH), w drodze konkursu, powołała Grażynę Ciurzyńską na nowego członka zarządu PAIH.

Opublikowane: 18.02.2019
Autor: Redakcja

Wiadomości
"Etyka w finansach" - VII edycja konkursu na esej
"Etyka w finansach" to konkurs skierowany do osób, które nie ukończyły 35 roku życia, zajmują się zagadnieniem etyki w finansach, interesują się finansami lub mają własne obserwacje wynikające z wykonywanej pracy.

Opublikowane: 18.02.2019
Autor: Redakcja

Wiadomości
Traderka. Od fascynacji giełdą do pracy w OSTC
Kobieta za biurkiem z kilkoma monitorami, na których na bieżąco pojawiają się aktualne dane z rynków? Czemu nie! O tradingu z kobiecego punktu widzenia opowiada Elżbieta Kiśluk – traderka z OSTC.

Opublikowane: 13.02.2019
Autor: Redakcja

Awanse
Rafał Mikusiński Zastępcą Przewodniczącego KNF
Premier Mateusz Morawiecki w dniu 30 stycznia 2019 r. powołał na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Rafała Mikusińskiego, który obejmie funkcję z dniem 11 marca 2019 r.

Opublikowane: 01.02.2019
Autor: Redakcja

Awanse
Małgorzata Iwanicz-Drozdowska Zastępcą Przewodniczącego KNF
Premier Mateusz Morawiecki w dniu 30 stycznia 2019 r. powołał na Zastępcę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Małgorzatę Iwanicz-Drozdowską, która obejmie funkcję z dniem 4 lutego 2019 r.

Opublikowane: 01.02.2019
Autor: Redakcja

Awanse
Grzegorz Barański w zarządzie Pekao TFI
Rada Nadzorcza Pekao TFI S.A. powołała na stanowisko wiceprezesa zarządu Grzegorza Barańskiego, który będzie nadzorował Pion Operacyjny.

Opublikowane: 25.01.2019
Autor: Redakcja

Awanse
Renata Wanat-Szelenbaum w zarządzie Pekao TFI
Rada Nadzorcza Pekao TFI S.A. powołała na stanowisko wiceprezesa zarządu Renatę Wanat-Szelenbaum, która będzie odpowiedzialna za Pion Sprzedaży i Marketingu.

Opublikowane: 25.01.2019
Autor: Redakcja

Awanse
Michel Khalaf prezesem MetLife
Zarząd MetLife ogłosił, że 1 maja 2019 r. prezes MetLife w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) i w Stanach Zjednoczonych, Michel A. Khalaf, obejmie funkcję prezesa i dyrektora generalnego MetLife. Od 1 maja Michel Khalaf zasiądzie również w zarządzie MetLife.

Opublikowane: 24.01.2019
Autor: Redakcja