Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Artykuły autora: Redakcja

Awanse
Aneta Jóźwicka w zarządzie Provident Polska odpowiedzialną za Corporate Affairs
Od 1 czerwca kierownictwo nad Corporate Affairs Provident Polska i funkcję członkini zarządu obejmie Aneta Jóźwicka. W nowej roli będzie odpowiedzialna za obszary mające strategiczne znaczenie dla pionu korporacyjnego oraz całej firmy tj.: regulacje, reputację oraz komunikację.

Opublikowane: 01.06.2023
Autor: Redakcja

Raporty
Dzień Matki. Czy macierzyństwo przeszkadza w rozwoju kariery?
Jak macierzyństwo wpływa na kariery Polek? Co jest dla nich ważniejsze – sukces zawodowy czy rodzina? Czy mamy pracujące zawodowo radzą sobie na co dzień? W Dniu Matki przedstawiamy wyniki raportu o sytuacji mam na rynku pracy.

Opublikowane: 26.05.2023
Autor: Redakcja

Wiadomości
Rekrutacja na prestiżowe studia podyplomowe MBA. Ostatnie dni na zgłoszenia
Z końcem maja zostanie zamknięta rekrutacja na roczne studia podyplomowe o kierunku Master of Business Administration (bankowość i system finansowy), które są organizowane w ramach Akademii NBP oraz Akademii Kopernikańskiej. To już ostatni moment na złożenie dokumentów.

Opublikowane: 19.05.2023
Autor: Redakcja

Awanse
Trzy awanse partnerskie w kancelarii DLA Piper
Stanowisko equity partnera (wspólnika) w warszawskim biurze kancelarii DLA Piper objął Rafał Kluziak z zespołu prawa handlowego oraz fuzji i przejęć. Nominacje na partnerów uzyskali także Katarzyna Wacławek z zespołu prawa rynków finansowych oraz Piotr Miller z zespołu prawa handlowego oraz fuzji i przejęć.

Opublikowane: 27.04.2023
Autor: Redakcja

Wiadomości
Huntsman otworzył siedzibę w Krakowie. Chce zatrudnić 200 specjalistów
– Otworzenie nowego biura w Krakowie i koordynowanie pracy na całą Europę to ważna część długofalowej strategii rozwoju naszej firmy. To kluczowy projekt – mówi Paul Rollé, Site Leader centrum GBS firmy Huntsman w Krakowie. Globalna firma chemiczna pochodząca z Teksasu, Huntsman Corporation, właśnie zainaugurowała swoją działalność w Polsce.

Opublikowane: 24.04.2023
Autor: Redakcja

Awanse
Konrad Księżopolski został dyrektorem wykonawczym w Haitong Banku w Warszawie
Na stanowisku dyrektora wykonawczego w dziale M&A w Haitong Banku w Warszawie, Konrad Księżopolski odpowiada za generowanie i strukturyzację nowych transakcji. Ekspert skupia się na sektorach nowych technologii oraz handlu detalicznego/e-commerce.

Opublikowane: 20.04.2023
Autor: Redakcja

Wiadomości
Zrównoważony biznes. Kolejna moda czy bezwzględna konieczność?
ESG stało się czołowym trendem w prowadzeniu biznesu. Raporty ESG zaczną funkcjonować w Unii Europejskiej od 1 stycznia 2024 roku. Rok później raportować będą musiały spółki notowane na giełdzie, które zatrudniają powyżej 500 pracowników. Proces ten będzie postępował i obejmował coraz mniejsze i bardziej różnorodne podmioty.

Opublikowane: 18.04.2023
Autor: Redakcja

Wiadomości
Zarządzanie ryzykiem dla instytucji finansowych
Świat zarządzania ryzykiem dla instytucji finansowych to szansa na dynamiczny rozwój. O tym, co należy do codziennych obowiązków, jakie kompetencje trzeba mieć, by pracować w tej części firmy oraz jakie są w niej możliwości rozwoju, opowiadają Piotr Rutkowski i Dominika Radziwonka z działu zarządzania ryzykiem w Deloitte.

Opublikowane: 18.04.2023
Autor: Redakcja , Piotr Rutkowski, Dominika Radziwonka