Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-07-31
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej w obszarze zarządzania wierzytelnościami, będącej częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy

Manager ds. Wyceny Portfeli Wierzytelności
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 190398/5267

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie analiz oraz rekomendacji dotyczących wyceny portfeli wierzytelności konsumenckich i korporacyjnych,
  • analiza rentowności inwestycji zakupu portfela wierzytelności w czasie,
  • dbałość o rozwój i jakość narzędzi związanymi z modelami wyceny,
  • aktywne zarządzanie zespołem.
Wymagania:
  • praktyczna znajomość wyceny portfeli NPL poparta kilkuletnim doświadczeniem zawodowym,
  • wysokorozwinięte zdolności analityczne,
  • min. roczne doświadczenie w zrządzaniu zespołem,
  • wykształcenie wyższe (np. finanse, ekonomia, matematyka, statystyka, ekonometria lub pokrewne),
  • otwartość, komunikatywność, umiejętność dzielenia się wiedzą,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet relokacyjny,
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in samochód służbowy),
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku.