Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-11-19
Mielec, podkarpackie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Podobne oferty pracy

mFinanse S.A.
Przemyśl, Mielec, Jarosław
Jelenia Góra, Wałbrzych, Wrocław, Legnica, Głogów

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Kartę
sportową
Prywatną opiekę medyczną Przejrzysty system wynagradzania Dostęp do bazy szkoleń

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Zaciekawiliśmy Cię?

mBank ostrzega: Praca z nami grozi wyjątkową współpracą!
Dyrektor Oddziału Detalicznego- placówka partnerska mBanku
miejsce pracy: Mielec, nr referencyjny: RKM/047/0819

Zakres zadań:

  • kierowanie i nadzór nad funkcjonowaniem placówki partnerskiej
  • realizacja wyniku biznesowego oddziału zgodnie ze strategicznymi celami mBanku
  • zarządzanie podległymi pracownikami, dbałość o rozwój i skuteczne motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów (miesięcznych/kwartalnych/rocznych)
  • realizowanie planów sprzedaży i działań marketingowych w podległej jednostce
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klientów i budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu z sukcesem placówki bankowej/ zespołu o podobnym modelu biznesowym,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w sektorze usług finansowych oraz realizacji planów sprzedażowych w zarządzanym oddziale
  • znajomość technik sprzedaży oraz podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • doświadczenie w obsłudze klienta (sprzedaż produktów kredytowych i depozytowo-inwestycyjnych dla osób fizycznych)
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność planowania i stawiania celów oraz ich rozliczania
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania pozytywnych relacji z klientami