Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2020-01-23
II Line Specialist (OpenText)
Nr ref. 190854/5728
Gdańsk, pomorskie
IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
PwC
Poznań, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Warszawa, Kraków
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Jako starszy inżynier wsparcia technicznego ds. Zarządzania treścią w przedsiębiorstwie będziesz odgrywał ważną rolę wspierającą w utrzymywaniu i rozwijaniu wiedzy informatycznej w firmie Klienta.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • rozwiązywanie przypisanych incydentów w ramach wsparcia II linii (SLA),
  • instalowanie poprawek oprogramowania i aktualizacji,
  • zadania związane z obsługą aplikacji, takie jak monitorowanie, wsparcie, zarządzanie zmianami i konfiguracją, utrzymanie interfejsu systemu,
  • konfiguracja systemu ECM,
  • wspieranie użytkowników w obsłudze systemu oraz zarządzanie dostępami użytkowników i uprawnieniami,
  • monitorowanie systemu w celu zapewnienia funkcjonalności, stabilności i wydajności,
  • aktywne identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w celu zapobiegania występowaniu usterek,
  • tworzenie dokumentacji,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • zadania związane z obsługą aplikacji, takie jak monitorowanie, wsparcie, zarządzanie zmianami i konfiguracją, utrzymanie interfejsu.
Wymagania:
  • zaawansowana znajomość aplikacji OpenText,
  • podstawy administracji Windows Server,
  • podstawowa wiedza na temat Oracle 12c i SQL,
  • konfiguracja i konserwacja serwera WWW (np. Apache, IIS),
  • ogólna wiedza o sieci,
  • HMTL, CSS, programowanie w javascript,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i nastawienie na rozwiązania,
  • Biegła znajomość języka angielskiego – min B2.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracowniczy fundusz socjalny,
  • darmowy parking (a dla osób dojeżdżających rowerem stojaki, prysznice i szafki),
  • możliwość rozwoju pasji i talentów w ramach sekcji sportowych (co tygodniowe zajęcia, m.in. tenis, squash i siatkówka) – firma chętnie angażuje się w eventy, takie jak: maratony, wyścigi rowerowe, zawody na wrotkach,
  • świeże owoce i warzywa w biurze,
  • zniżki na lunch (rabaty do 50%),
  • nagrody pieniężne za osiągnięcia i zaangażowanie w projekty dodatkowe,
  • możliwość udziału w projektach pracowniczych z 5 obszarów i realny wpływ na kształt kultury organizacyjnej,
  • szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • system kafeteryjny (możliwość wykorzystania punktów na kartę MultiSport, vouchery z obszaru kultury, podróży i zajęć sportowych, a także kupony na zakupy w sklepach takich jak: Empik, Decathlon, Smyk, E-obuwie, Douglas, Kruk),
  • możliwość udziału w kursach językowych, do wyboru: angielski biznesowy, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, hiszpański, holenderski, polski jako język obcy,
  • zniżki na zakupy w sklepie firmowym (do 50%),
  • możliwość wypożyczania produktów firmy.

Poziom stanowiska
Specjalista