Michael Page
Data aktualizacji: 2020-07-16
Samodzielna/y Księgowa/y
Nr ref. JN-032020-142782_MP_PL
mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

mazowieckieJN-032020-142782_MP_PL

Naszym klientem jest instytucja specjalizująca się w leasingu i zarządzaniu flotą samochodową. Jest to część międzynarodowej grupy, oferująca doradztwo i finansowanie flot wszystkich marek.
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • opieka medyczna
  • karta Multisport
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Opis stanowiska
  • księgowanie faktur zakupowych oraz analiza kont
  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów
  • raportowanie do instytucji zewnętrznych
  • udział w zamknięciu miesiąca i raportowaniu grupowym
  • tworzenie rezerw
  • przygotowanie cyklicznych raportów
  • współodpowiedzialność za tworzenie sprawozdań finansowych
  • weryfikowanie i kontrola poprawności zapisów na kontach
Profil kandydata
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • znajomość użytkowania programu Exact na poziomie dobrym
  • znajomość przepisów CIT/VAT/podatek u źródła
  • mile widziane doświadczenie w kontroli podatków VAT,CIT
  • znajomość MSSF
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • samodzielność, solidność w działaniu, dokładność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista