Michael Page
Data aktualizacji: 2020-08-17
Tax Consultant
Nr ref. JN-052020-143507_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, Księgowość, BPO/SSC
angielski

Podobne oferty pracy

WarszawaJN-052020-143507_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma handlowa, która w związku z dalszym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Tax Consultant
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Opis stanowiska
  • Kalkulację podatków (między innymi VAT, CIT, WHT, akcyza, podatki lokalne)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz zestawień podatkowych
  • Kontakty z urzędami skarbowymi i innymi organami podatkowymi
  • Analizę i ocenę umów pod względem przepisów podatkowych
  • Bieżące doradztwo podatkowe
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe lub prawnicze)
  • Minimum 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrą znajomość przepisów podatkowych oraz rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenie, zaangażowanie, samodzielność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców