Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2020-06-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Programista Frontend

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki

  • Rozwój bankowości internetowej Banku Millennium z wykorzystaniem React(Hooks), Typescript i technologii powiązanych
  • Wykonywanie Code Review
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Współpraca z zespołem UX
  • Kształtowanie architektury aplikacji

Chcesz:

  • Być częścią scrumowego zespołu odpowiedzialnego za budowę innowacyjnego systemu bankowości internetowej?
  • Wykazać się zdolnościami programistycznymi i architektonicznymi w wymagającym projekcie?
  • Poznać specyfikę złożonych  systemów bankowych?
  • Wziąć udział w ciekawych, prestiżowych projektach?
  • Poznać architekturę skalowalnego, dostępnego publiczne systemu transakcyjnego?

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość React i technologii powiązanych: Redux, React Router
  • Co najmniej 2 lata  komercyjnego doświadczenia w roli Frontend Dewelopera
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript poparta zrealizowanymi projektami
  • Doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika
  • Biegłość w posługiwaniu się w narzędziami developerskimi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w środowisku międzynarodowym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Typescript
  • Podstawowa znajomość środowiska programistycznego Visual Studio Code
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz interfejsami REST
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych

Oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Stałą umowę o pracę z podwyższonymi kosztami uzyskania przychodu
  • Interesujące projekty z dziedziny bankowości internetowej
  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych
  • Pracę ze złożonymi aplikacjami typu front-end
  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Poziom stanowiska
Specjalista