Michael Page
Data aktualizacji: 2020-06-26
Dyrektor Biura Zarządu
Nr ref. JN-052020-143566_MP_PL
Katowice, śląskie
BPO/SSC, Administracja
angielski

KatowiceJN-052020-143566_MP_PL

Naszym klientem jest polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku.
Oferujemy
  • Umowa o pracę lub kontrakt managerski
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Opis stanowiska
  • Tworzenie oraz nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur obowiązujących w Spółce
  • Monitorowanie i aktualizacja regulacji wewnętrznych obowiązujących w Spółce
  • Koordynacja i nadzór procesów zarządczych w Spółce, nadzór nad realizacją procesów związanych z obsługą organów Spółki
  • Zarządzanie ładem korporacyjnym Spółki
  • Koordynowanie pracy i nadzór podległych obszarów
  • Koordynacja projektów oraz nadzór nad ich realizacją w Spółce
  • Monitorowanie i raportowanie do Zarządu w zakresie aktywności Działów Spółki
  • Koordynacja i nadzór działań związanych z wdrożeniem zawieranych umów
  • Koordynacja działań administracyjnych
  • Koordynacja obiegu korespondencji i dokumentacji
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji na potrzeby Zarządu
  • Organizacja wyjazdów służbowych
  • Koordynowanie / organizacja spotkań biznesowych
  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie biura
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (preferowane administracyjne, ekonomiczne lub prawnicze)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- warunek konieczny
  • Doświadczenie w koordynowaniu działań zlecanych przez Zarząd poszczególnym działom w organizacji
  • Doświadczenie we wdrażaniu i weryfikowaniu realizacji celów zarządczych
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu i nadzorowaniu systemu oceny i motywacji pracowników
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów realizowanych w Organizacji
  • Znajomość regulacji prawnych z obszaru funkcjonowania spółek prawa handlowego, administracji samorządowej, prawa cywilnego, KSH, prawa pracy, ustawy o rachunkowości
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Inicjatywa, elastyczność oraz dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu (zarządzanie czasem, ustalanie priorytetów)
  • Umiejętność budowania relacji ze współpracownikami
  • Duża samodzielność, kreatywność i proaktywność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany poziom B2)
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Outlook, Power Point)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, terminowość, samodzielność

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Dyrektor
Języki
angielski
MS Office