Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-02-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
Radca Prawny - Ekspert
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Departamencie Prawnym w Warszawie na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Obowiązki

  • Zarządzanie postępowaniami sądowym lub administracyjnymi, w tym współpraca z kancelariami zewnętrznymi w sprawach z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego
  • Opiniowanie spraw na etapie przedsądowym
  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych
  • Doradztwo prawne na rzecz jednostek organizacyjnych Banku, w tym:
    • Sporządzanie lub opiniowanie umów lub wewnętrznych aktów normatywnych
    • Sporządzanie lub opiniowanie pism w postępowaniu sądowym lub administracyjnym

Wymagania:

  • Uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego
  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu spraw sądowych
  • Szczególna wiedza z zakresu prawa konsumenckiego
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego
  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania
  • Wysokie zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Opiekę medyczną w prywatnej firmie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.