Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-03-23
Project Manager
Nr ref. 192116/6858
Częstochowa, śląskie
IT, Project Management

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dużej, polskiej firmy prowadzącej projekty teleinformatyczne o skali krajowej, poszukujemy

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:
  • nadzór merytoryczny nad dokumentacją projektową, umowami z podwykonawcami i instytucjami,
  • nadzór nad terminowym wykonaniem prac projektowych oraz związanym z tym obiegiem dokumentów,
  • nadzorowanie zgodności wykonanych prac z założeniami projektowymi,
  • dokumentowanie prac, raportowanie postępów i archiwizowanie dokumentacji,
  • przygotowywanie i nadzorowanie rozliczeń prac projektowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferencyjnie telekomunikacja, budownictwo),
  • doświadczenie w organizacji i admninistrowaniu pracami wykonawczymi (preferencyjnie telekomunikacyjnymi lub budowlanymi),
  • znajomość Prawa Budowlanego oraz Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • znajomość programów CAD,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne (w tym negocjacje),
  • uprawnienia budowlane w zakresie projektowania będą atutem.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę UOP lub B2B,
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia,
  • praca w przyjaznej atmosferze,
  • pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.