EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-03-09
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, Księgowość

Praktykantka/Praktykant w zespole Podatków Międzynarodowych

Specjaliści EY z zakresu podatków międzynarodowych pomagają wielu firmom w znalezieniu najkorzystniejszych strategii podatkowych ułatwiających znalezienie się na konkurencyjnym rynku. Tworzymy rozwiązania podatkowe także dla polskich firm, które pragną skutecznie konkurować na rynkach zagranicznych.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Zdobędziesz wyjątkowe umiejętności merytoryczne, przeprowadzisz analizy podatkowe, jak również stworzysz profesjonalne podsumowania w formie pisemnej i prezentacji. Zdobędziesz profesjonalne doświadczenie na projektach dla największych korporacji na świecie. Zdobędziesz również wiedzę poprzez szereg zagranicznych szkoleń z zakresu prawa międzynarodowego oraz współpracę z międzynarodowymi zespołami.

Twoje główne zadania

  • udział w projektach z zakresu lokalnych i międzynarodowych podatków,
  • przeprowadzanie analiz z zakresu praktyki władz skarbowych i sądów oraz przygotowywanie podsumowań,
  • przygotowywanie projektów opracowań, opinii, raportów z zakresu podatków lokalnych i międzynarodowych,
  • bieżące kontakty operacyjne z pozostałymi członkami zespołu projektowego, innymi zespołami oraz urzędami,
  • dbałość o rozwój osobisty i wysokie standardy pracy,
  • stałe poszerzanie wiedzy, w tym bezpośrednio od starszych członków zespołu.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • zdolności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • status studenta (III-V rok) lub absolwenta kierunków prawniczych lub ekonomicznych,
  • zaangażowanie w stowarzyszenia studenckie/koła naukowe.

Docenimy również

  • wiedzę z danego zakresu,
  • wcześniej zdobyte praktyki.

Pasujesz do nas jeśli

Przedsiębiorczość i ambicja to dobry początek. Liczy się również chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole i otwartość na wykorzystanie dotychczas zdobytej wiedzy w praktyce.

Oferujemy

  • płatne praktyki podczas których będziesz w stanie łączyć studia ze zdobywaniem wiedzy praktycznej,
  • stałe zatrudnienie jeśli już masz status absolwenta studiów magisterskich,
  • udział w cyklu szkoleń EYU,

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.