mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-03-20
Tarnów, małopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Dostęp do kursów LindeIn Learning Bonusy finansowe Szkolenia produktowe
Przejrzysty system wynagradzania Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Podejmujesz wyzwanie?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi doświadczeniami!
Specjalista ds. małych i średnich przedsiębiorstw
miejsce pracy: Tarnów, nr referencyjny: KBA/032/0221

Jesteśmy ambitnym i dynamicznym zespołem doradców klienta i analityków kredytowych. Jeśli szukasz rozwoju zawodowego w Nowym Sączu albo w Tarnowie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jakie będą Twoje zadania?

  • aktywne pozyskiwanie klientów MSP oraz stałe i systematyczne budowanie portfela klientów,
  • dbanie o dobre relacje biznesowe z pozyskanymi klientami,
  • ocena potrzeb klientów w kontekście x-sellu,
  • opracowywanie indywidualnych rozwiązań i umiejętności budowania wizji rozwoju współpracy,
  • wstępna ocena zdolności kredytowej przedsiębiorstw.

Czego potrzebujesz, aby zacząć?

  • wiedza z zakresu ekonomii, gospodarki oraz produktów bankowych i kredytowych.
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem,
  • zaangażowanie i wiarygodność,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • otwartość na zmiany i analizowanie problemów, energia,
  • prawo jazdy kat. B.
  • dodatkowy atutami będą: doświadczenie w sprzedaży usług finansowych w obsłudze klientów z sektora małych i średnich firm, znajomość podstaw analizy kredytowej, znajomość lokalnego rynku.

Nasza propozycja do zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Brzmi ciekawie? Nie czekaj - aplikuj :)

Poziom stanowiska
Specjalista