Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-22
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Specjalista DevOps

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja wdrożeń z wykorzystaniem Ansible
  • Aktualizacja komponentów Kafka, ELK, Redis, itp
  • Monitoring systemów w oparciu o Elastic, InfluxDB, Grafana
  • Diagnostyka problemów z aplikacjami/komponentami open source
  • Przeprowadzanie/nadzorowanie wdrożeń nowych wersji aplikacji
  • Utrzymanie/rozwój platformy Kubernetes

Nasze wymagania

  • Znajomość założeń metodyki DevOps
  • Znajomość systemów opartych o mikroserwisy (Java spring, dotnet core), oraz zagadnień związanych ze skalowalnością i wydajnością systemów
  • Nastawienie na automatyzację codziennych zadań/operacji oraz znajomość technik automatyzacji (np. Ansible, Python, narzędzi do automatyzacji zarządzania konfiguracją serwerów, itp.
  • Znajomość konfiguracji i troubleshotingu serwerów RedHat Linux
  • Znajomość podstawowych zagadnień bazodanowych (na poziomie pisania zapytań i przeglądania logów)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w administracji ElasticSearch
  • Mile widziana znajomość Redis, Kafka, Logstash

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w zespole entuzjastów wykorzystujących nowoczesne technologie
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozciągnięcia na członków rodziny
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na posiłki i napoje
  • Atrakcyjną lokalizację pracy w okolicach stacji metra Pole Mokotowskie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.