Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-04-22
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

Młodszy Specjalista w Departamencie Decyzji Kredytowych Przedsiębiorstw
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności złożenia oraz kompletności aplikacji kredytowych w systemie wspierającym korporacyjny proces kredytowy
  • Współpraca z jednostkami uczestniczącymi w procesie kredytowym w zakresie procesu weryfikacji
  • Przygotowywanie informacji nt. zaangażowania Klienta/Grupy w Banku/Grupie
  • Wykonywanie samodzielnych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość MS Office ( Excel, Access)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym
  • Pracę w przyjaznym, efektywnym zespole nastawionym na osiągnięcie celów zawodowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.