EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-04-23
Wrocław, dolnośląskie
Podatki, Konsulting, Księgowość
Asystenci – Doradztwo Podatkowe

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Zaczynamy największą rekrutację w roku - teraz jest najlepszy czas, #tyteż możesz dołączyć do EY. Dział Doradztwa Podatkowego w EY (dawniej Ernst & Young) to miejsce, gdzie znajomość prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania. Doradca podatkowy pełni często rolę strategicznego doradcy biznesowego, analityka, innowatora, a nawet dyplomaty.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Dział Doradztwa Podatkowego w EY to kilkanaście różnorodnych zespołów:, Ceny Transferowe, Podatkowe Aspekty Fuzji i Przejęć, Planowanie Podatkowe (Business Tax Advisory), Postępowania Podatkowe i Sądowe, Sprawozdawczość Podatkowa i Sądowa, VAT i inne podatki pośrednie, Podatki Międzynarodowe, People Advisory Services, Ulgi i dodatki inwestycyjne, Analizy ekonomiczne, Rachunkowość Podatkowa oraz Zarządzanie Ryzykiem Podatkowym.
Podczas procesu rekrutacji wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepsze miejsce na start.

Twoje główne zadania

Wykorzystując znajomość ekonomii lub prawa i przy wsparciu technologii, będziesz współpracować z klientami w celu opracowania strategii biznesowych, które ukształtują przyszłość niejednej organizacji. W EY analizujemy podatki, pomagając firmom - od ambitnych start-upów, aż po globalne organizacje - w wykorzystywaniu ich możliwości w coraz bardziej cyfrowym i pozbawionym granic świecie. Będziesz mieć wpływ rozwój biznesu, łącząc otwartą głowę z zaawansowaną technologią.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • uważasz, że zawsze warto uczyć się nowych rzeczy, a każde wyzwanie ma więcej niż jedno rozwiązanie,
  • język angielski i polski nie sprawia Ci problemów w codziennej komunikacji,
  • lubisz pracować w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • wcześniej zdobyte doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego,
  • aktywność w kołach naukowych lub organizacjach studenckich,
  • znajomość innych języków obcych oraz aplikacji.

Kogo szukamy:

W podatkach liczby są ważne, ale nie najważniejsze. Jeśli masz zmysł doradcy, lubisz pracować z ludźmi i ciągle się uczyć, pasujesz do nas. Liczy się również pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć podnoszenia skali innowacji coraz wyżej.

Oferujemy

  • stałą pracę jeśli masz tytuł licencjata lub magistra,
  • płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami,

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.