EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-04-29
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
REKRUTACJA ZDALNA

Consulting

Architekt Rozwiązań Bezpieczeństwa Platform Chmurowych

Zespół Implementacji Rozwiązań Cyberbezpieczeństwa – powstały w ramach praktyki Cyberbezpieczeństwa EY w Polsce, świadczy usługi z zakresu projektowania i wdrażania zaawansowanych mechanizmów bezpieczeństwa IT, ze szczególnym uwzględnieniem publicznych i prywatnych środowisk platform chmurowych oraz ich bezpiecznej i niezawodnej integracji w ramach środowisk hybrydowych.Zespół realizuje skomplikowane projekty dla klientów z wielu branż w Polsce i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem tych usług szukamy ambitnych osób, które chciałyby rozwijać swoją karierę jako architekci rozwiązań bezpieczeństwa.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

  • Jako Architekt Rozwiązań Bezpieczeństwa Platform Chmurowych będziesz bezpośrednio wspierać wewnętrzne inicjatywy rozwojowe oraz projekty realizowane dla naszych klientów, skoncentrowane na wybranych obszarach bezpieczeństwa chmur obliczeniowych.

Twoje główne zadania

  • Przygotowywanie architektury i projektów technicznych rozwiązań bezpieczeństwa dla nowych jak i istniejących infrastruktur Klientów
  • Przeprowadzanie prezentacji oraz warsztatów z obszaru architektury dla zespołów projektowych, grup roboczych, kluczowych interesariuszy projektu
  • Ustalanie ram i podejścia do aktywności związanych z przeprowadzaniem ewaluacji, proof-of-concept oraz aktywności niezbędnych z punktu widzenia implementacji rozwiązań / technologii
  • Prowadzenie pracy rozwojowej prowadzącej do wprowadzania nowych technologii i mechanizmów bezpieczeństwa do standardowej oferty zespołu
  • Udział i aktywna reprezentacja praktyki cyberbezpieczeństwa EY na konferencjach branżowych

Umiejętności, które wykorzystasz

Wiedza ekspercka w zakresie zabezpieczania platform chmurowych (zarówno prywatnych jak i publicznych) w wybranych obszarach (minimum jeden obszar):

  • Zarządzanie tożsamością (IAM, np. z użyciem usług katalogowych Active Directory / Azure Active Directory, także w modelu hybrydowym / multicloud) oraz dostępem uprzywilejowanym (PAM)
  • Bezpieczeństwo danych at-rest / in-transit / in-use (rozwiązania w obszarze Data Leakage Prevention, np. Azure AIP; rozwiązania w obszarze zarządzania dostępem do danych; rozwiązania klasy Cloud Access Security Broker)
  • Systemy wspierające operacje bezpieczeństwa (m.in. systemy SIEM/SOAR, także dostarczane z chmury w modelu as-a-service)
  • Systemy zarządzania i dostarczania usług dostępu zdalnego (zarówno on-premises jak i w modelu as-a-service)
  • Praktyczna znajomość modelu dostarczania usług i bezpieczeństwa dla rozwiązań z obszaru IaaS, PaaS, SaaS, w ramach oferty minimum jednego z dostawców platform chmurowych (Azure, AWS, GCP)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • 3+ lat doświadczenia jako inżynier lub architekt rozwiązań bezpieczeństwa platform chmurowych
  • 10+ lat praktycznego doświadczenia w IT, związanego z wdrażaniem / utrzymaniem rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa (m.in. systemy firewall, IDS/IPS, SIEM, WAF, ATP, DLP)

Docenimy również

  • Posiadanie branżowych certyfikatów z zakresu architektury organizacji IT, np. TOGAF
  • Posiadanie branżowych certyfikatów z zakresu bezpieczeństwa IT, np. CISSP, CISSP-ISSAP, certyfikacji czołowych dostawców rozwiązań IT/Security (także w obszarach bezpieczeństwa platform chmurowych, np. Microsoft AZ-500, AWS Security Specialty, Google Cloud Security Engineer)
  • Znajomość koncepcji i rozwiązań wokół bezpieczeństwa środowisk OT/IoT
  • Znajomość koncepcji i rozwiązań wokół dostarczania usług bezpieczeństwa w modelu „Zero-trust”
  • Znajomość kluczowych standardów bezpieczeństwa, np. NIST, CIS, NCSC, ISO, CSA STAR i sposobów zapewniania zgodności infrastruktur platform chmurowych z ich wytycznymi
  • Znajomość procesów zarządzania bezpieczeństwem IT,

Pasujesz do nas, jeśli

  • Jeśli jesteś dynamiczną i dobrze zorganizowaną osobą która w ramach swojej pracy zawodowej doskonaliła wiedzę ekspercką w obszarach związanych z zapewnianiem bezpieczeństwa środowisk IT na poziomie infrastruktury i jest gotowa by zmierzyć się z wyzwaniami związanymi szerszym spojrzeniem na architekturę takich środowisk, szczególnie w ujęciu platform publicznych chmur obliczeniowych.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie doradczej,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole będącym jednym z liderów rynku usług profesjonalnych w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • Udział w skomplikowanych, międzynarodowych projektach z zakresu wdrożeń rozwiązań cyberbezpieczeństwa a przez to umożliwienie zdobywania różnorodnych doświadczeń,

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.