Compensa Vienna Insurance Group
Data aktualizacji: 2021-07-13
Warszawa, mazowieckie
Analiza, Sprzedaż, Marketing
angielski
Specjalista ds. CRM
Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Lokalizacja: Cała Polska

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Kreowanie i koordynowanie kampanii CRM oraz Lead Generation
  • Przetwarzanie i analiza danych
  • Zarządzanie doświadczeniami Klientów
  • Prowadzenie projektu budowy Systemu CRM
  • Koordynacja i zarządzanie zadaniami projektowymi i podwykonawcami
  • Tworzenie planów projektu, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, ryzyk, raportowanie, tworzenie dokumentacji projektowej
  • Aktywna współpraca z różnymi obszarami biznesowymi w ramach Grupy VIG

Nasza oferta:

  • Prowadzenie prestiżowego projektu budowy systemu CRM w Spółce
  • Samodzielne stanowisko pracy, w ramach którego będziesz miał wpływ na prace projektowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (1,5 roku)
  • Realną możliwość nawiązania dalszej współpracy w Grupie VIG po zakończeniu umowy
  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych i językowych
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na produkty ubezpieczeniowe
  • Elastyczny czas pracy: rozpoczęcie pracy między godziną 7.30 a 9.00
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w obszarze CRM
  • Doświadczenia w obszarze zarządzania projektami lub analizy biznesowej
  • Mile widziana wiedza z zakresu ubezpieczeń
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i umiejętności interpersonalnych
  • Dociekliwości podczas pracy z danymi
  • Praktycznej znajomości MS Excel i Power Point
  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Samodzielności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy
Forma zatrudnienia
Umowa na zastępstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski