Compensa Vienna Insurance Group
Data aktualizacji: 2021-07-15
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Prowizji

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym Biurze Sprawozdawczości Finansowej i Podatkowejna stanowisku:
Lokalizacja: Warszawa

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Obsługa prowizji naszej sieci sprzedaży: rozliczanie, naliczanie, kontrola
  • Analiza planów premiowych
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności w systemie prowizyjnym
  • Przygotowywanie zestawień, raportów na potrzeby Zarządu
  • Obsługa faktur w systemie

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

Nasze oczekiwania:

  • Zainteresowania i chęci rozwoju w obszarze obsługi prowizji – wystarczą chęci – my damy Ci wiedzę i narzędzia! 😊
  • Zdolności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, pracy z danymi
  • Praktycznej znajomości MS Excel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dokładności, skrupulatności, odpowiedzialności, umiejętności ustalania priorytetów
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski