Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-09-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
UI Designer / Grafik w Departamencie Bankowości Elektronicznej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/DBE/WEB

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych rozwiązań na stronę, w systemie transakcyjnym i aplikacji mobilnej

  • Współpraca w tworzeniu kampanii marketingowych od strony graficznej

  • Ścisła współpraca z działem IT przy wdrażaniu rozwiązań

  • Testowanie wprowadzonych zmian oraz wprowadzanie usprawnień

  • Dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami i wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami

Nasze wymagania

  • Portfolio i min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu serwisów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych

  • Doskonała znajomość Photoshopa i Illustratora

  • Zmysł estetyczny i artystyczny

  • Pixel Perfect Design

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Ścisłą współpracę z działem UX - możliwość wzięcia udziału w badaniach użyteczności

  • Pracę w ponad 10 osobowym zespole graficznym

  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy

  • Kawiarnię pracowniczą ze zniżkami na oferowane napoje i posiłki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.