Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-10-13
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
Data aktualizacji: 2021-10-13 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA

Specjalistka/Specjalista ds. Rekrutacji

W EY możesz uczynić swoją karierę tak unikalną, jak Ty. Dzięki wyzwaniom o globalnej skali, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, kulturze organizacji i nowoczesnym technologiom masz szansę spełnić tutaj swoje zawodowe marzenia. Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia bo wierzymy, że z Tobą staniemy się jeszcze lepsi.  Dołącz do nas, by stworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie i lepiej działający świat dla wszystkich

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

 • Zespół Rekrutacji i Employer Brandingu EY to kilkunastu specjalistów, dbających o pozyskiwanie talentów dla naszej organizacji na terenie całego kraju. Od wielu lat zajmujemy czołowe miejsca w rankingach najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce. Dołączając do naszego Zespołu, będziesz mieć szansę poznać, jak buduje się topową markę pracodawcy i jak rekrutuje się najlepszych ekspertów na rynku.

Twoje główne zadania:

 • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych od początku do końca
 • Pozyskiwanie kandydatów przy pomocy różnorodnych kanałów dotarcia (portale ogłoszeniowe, social media, polecenia pracowników, headhunterzy, uczelnie wyższe i organizacje studenckie)
 • Uczestnictwo w projektach z zakresu marketingu rekrutacyjnego i employer brandingu (konkursy EY, webcasty, szkolenia i warsztaty, targi pracy)

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

 • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów rekrutacyjnych(od początku do końca)
  i bycia partnerem dla managerów zatrudniających
 • Min. 1 rok Doświadczenia w realizacji projektów rekrutacyjnych z obszaru finansów
 • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju (w umiarkowanej liczbie)
 • Znajomość języka angielskiego na poziome B2

Dodatkowym atutem będzie:

 • doświadczenie w realizacji projektów z zakresu marketingu rekrutacyjnego i budowania wizerunku pracodawcy

Kogo szukamy:

Szukamy  Rekruterki/Rekrutera, posiadającego doświadczenie w rekrutacjach finansowych oraz  zainteresowanych dalszym rozwojem i poszerzaniem kompetencji oraz świetnie odnajdujących się w dynamicznym środowisku pracy.

Oferujemy:

 • Pracę w pozytywnym, zgranym i zaangażowanym zespole
 • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego u jednego z najlepszych pracodawców na polskim rynku
 • Dostęp do unikatowej wiedzy z zakresu budowania marki topowego pracodawcy


a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.