EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-10-20
Poznań, wielkopolskie
Podatki, Konsulting
Seniorka/Senior, Business Tax Advisory

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

W EY możesz uczynić swoją karierę tak unikalną, jak Ty. Dzięki wyzwaniom o globalnej skali, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, inkluzywnej kulturze organizacji i nowoczesnym technologiom masz szansę spełnić tutaj swoje zawodowe marzenia. Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia bo wierzymy, że z Tobą staniemy się jeszcze lepsi.  Dołącz do nas, by stworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie i lepiej działający świat dla wszystkich.

Dział Doradztwa Podatkowego w EY (dawniej Ernst & Young) to miejsce, gdzie znajomość prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania. Pomagamy naszym klientom w prawidłowym i efektywnym realizowaniu obowiązków podatkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Nasze usługi w zespole Business Tax Advisory są zaprojektowane tak, aby oferować pełen zakres usług doradczych  z obszaru podatków. Nasi specjaliści czerpią z różnych perspektyw, aby zarówno doradzać w zakresie planowania, przepisów, sprawozdawczości podatkowej czy utrzymywania relacji z organami podatkowymi, jak i wdrażać rozwiązania. To unikalne miejsce do zdobycia naprawdę przekrojowej wiedzy i umiejętności niezbędnych dla budowania solidnych fundamentów dla Twojej ścieżki kariery jako eksperta w zakresie prawa podatkowego i związanych z nim rozliczeń

Twoje główne zadania:

W ramach naszego zespołu będziesz brać udział w takich projektach, jak:

  • ocena i monitorowanie ryzyka podatkowego, wdrożenia w zakresie zmieniających się regulacji podatkowych,
  • bieżące doradztwo podatkowe dla największych klientów polskich i zagranicznych,
  • wsparcie w procedurach podatkowych przed organami skarbowymi i sądami administracyjnymi,
  • doradztwo w zakresie cen transferowych,
  • doradztwo w zakresie transakcji i restrukturyzacji biznesu,
  • sprawozdawczość podatkowa,
  • bieżące doradztwo podatkowe dla podmiotów z różnych branż

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • około 1 - 4 lat doświadczenia zawodowego zdobytego w firmie doradztwa podatkowego lub w wewnętrznym dziale podatkowym,
  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień podatkowych,
  • zdolności analityczne,
  • wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie prawa, finansów, ekonomii, itp.),
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (MS Excel w szczególności),
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

 Docenimy również:

  • uprawnienia Doradcy Podatkowego lub rozpoczęta ścieżka ich zdobywania,
  • przedsiębiorczość, ambicja oraz chęć rozwoju,
  • zrozumienie procesów biznesowych,
  • dbałość o szczegóły,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

 Pasujesz do nas, jeśli:

  • dobrze odnajdujesz się w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż,
  • czerpiesz satysfakcję z pracy dla klienta i łatwo nawiązujesz kontakty

 Oferujemy:

  • rozwój zawodowy na projektach z zakresu podatku CIT, a także projektach przekrojowych łączących zagadnienia z różnych obszarów podatków, czy też zagadnienia księgowości,
  • ambitne projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych,
  • możliwość współpracy z międzynarodową grupą ekspertów EY,
  • wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,
  • platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji,
  • rozwój oparty na kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych

 a także

  • kwalifikacje i certyfikaty
  • różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości
  • indywidulna mapa szkoleń
  • elastyczny czas i miejsce pracy
  • dedykowany Career Counselor
  • program EY Care & Wellness
  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

 Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

a także

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.