Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-12-02
Sieradz, łódzkie
Bankowość
Kierownik Placówki Bankowej

Miejsce pracy: Sieradz
Nr ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy placówki bankowej

  • Motywowanie i wspieranie zespołu w realizacji celów sprzedażowych

  • Nadzór nad funkcjonowaniem placówki – zapewnianie zgodności działania z obowiązującymi procedurami

  • Analiza potrzeb Klienta i proponowanie właściwej oferty produktowej

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, w tym produktów inwestycyjnych oraz lokat strukturyzowanych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Umiejętność aktywnego słuchania i odpowiadania na potrzeby innych

  • Umiejętności zarządcze – planowanie i monitorowanie pracy oraz motywowanie zespołu

To oferujemy

  • Możliwość budowania i rozwijania zespołów sprzedażowych w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)

  • Codzienne zadania dające szansę rozwoju kompetencji managerskich

  • Dostęp do nowoczesnych systemów bankowych, technologii i narzędzi

  • Wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z zespołem, Klientem i produktami bankowymi

  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.
Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium.
Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj.

W formularzu wpisz numer referencyjny wybrane przez Ciebie miasto.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.