Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Data aktualizacji: 2022-01-25
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Księgowość, Rynki kapitałowe
angielski
Data aktualizacji: 2022-01-25
Należymy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie. Grupa funkcjonuje nieprzerwanie od XIX wieku. Dziś to numer 1 w Europie w bancassurance i zarządzaniu aktywami. Na całym świecie jest nas już ponad 140 tysięcy osób, które wspierają klientów w 47 krajach. Pod obecną nazwą działamy od 2011 roku, ale nasza historia sięga znacznie głębiej. W latach 90-tych funkcjonowaliśmy jako Bank Świętokrzyski, a od 2001 roku, po wejściu do Polski Grupy Crédit Agricole – jako znany wielu z Was Lukas Bank.

W banku pracuje ponad 4500 osób. Znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w placówkach w całej Polsce.

Jesteśmy różnorodni – pracują u nas przedstawiciele czterech pokoleń (Baby Boomers, X, Y, Z). Każdego dnia współpracujemy i wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Podpisaliśmy też Kartę Różnorodności. Doceniamy to, że jesteśmy z różnych miejsc i różnych pokoleń.

Stawiamy człowieka w centrum naszych działań – otrzymaliśmy certyfikat Wellbeing Leader 2020. Docenione zostały podejmowane przez nas akcje na rzecz równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Jesteśmy też zaangażowani społecznie i ekologicznie. Zależy nam na tym, aby było #mniejplastiku

Zapewniamy naszym pracownikom bezpieczeństwo, gwarantując stabilność zatrudnienia w tym zmieniającym się świecie. Bezpieczeństwo pracowników jest naszym priorytetem. W placówkach bankowych wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa zgodnie z rekomendacją GIS i Ministerstwa Zdrowia. We wszystkich naszych budynkach wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.
Starszy Specjalista ds. Obsługi Procesów Biura Skarbu
Miejsce pracy: Wrocław
BS/01/WR

Twoja Rola

Swoją pracą przyczyniasz się do zapewnienia odpowiedniego poziomu płynności finansowej Banku w ciągu dnia. Obsługujesz procesy Biura Skarbu (dealing roomu) poprzez monitoring, analizę i realizację transakcji dealerów, odpowiadasz za utrzymanie, rozwój i podnoszenie efektywności wykorzystywanych narzędzi. W ramach swoich zadań:

 • odpowiadasz za realizację transakcji Biura Skarbu
 • uzgadniasz śróddzienne przepływy pieniężne
 • zapewniasz w ciągu dnia salda w PLN i walutach obcych w celu terminowego wywiązywania się z wszystkich zobowiązań płatniczych Banku i klientów Banku
 • uczestniczysz w optymalizacjach procesów dotyczących płynności
 • współpracujesz z innymi uczestnikami rynku płatności

 

Twój Zespół

Jesteśmy kilkuosobowym, prężnie działającym, Zespołem Płynności Gotówkowej. Naszą misją jest zapewnienie płynności gotówkowej Placówek Bankowych i Partnerskich oraz gwarancja bezpiecznego poziomu płynności finansowej Banku w ciągu dnia i obsługa procesów Biura Skarbu, prowadzenie współpracy z partnerami Banku oraz zapewnienie efektywności finansowej tych procesów. Działamy w oparciu o spójne cele. W naszym Zespole cenimy otwartość w komunikacji, odpowiedzialność za realizowane działania, proaktywną postawę nakierowaną na współpracę oraz zaangażowanie w osiąganie wyników. W naszej codziennej pracy dbamy o przyjazną atmosferę oraz pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków.

 

Twoje Doświadczenie i Umiejętności

To właśnie Ciebie szukamy, jeżeli:

 • posiadasz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie obsługi transakcji skarbowych i operacyjnym zarządzaniu płynnością śróddzienną w PLN i walutach obcych
 • masz praktyczną wiedzę w zakresie obsługi operacji i transakcji zawieranych w portfelu bankowym
 • znasz zasady działania systemów płatniczych i rozliczeniowych w PLN i walutach obcych
 • masz praktyczną wiedzę z zakresu rozliczenia transakcji na obligacjach skarbowych (KDPW_Stream) oraz bonach pieniężnych i skarbowych (SKARBNET4)
 • jesteś osobą dokładną, umiesz pracować pod presją czasu i dobrze organizujesz swoją pracę
 • wychodzisz z inicjatywą nowych rozwiązań, działań usprawniających oraz posiadasz umiejętność argumentacji
 • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki matematyczne lub ekonomiczne)
 • biegle posługujesz się MS Excel, Word, Outlook i PowerPoint
 • posiadasz znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B

 

 

Nasza Oferta

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Szkolenia i programy rozwojowe
 • Pracę hybrydową - zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze (Wrocław lub Warszawa)
 • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę
 • Możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole
 • Pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań.
 • Karta Multisport
 • Opieka Medyczna
 • System szkoleń i programów rozwojowych
 • Dodatkowo: kultura, pasje oraz największy Klub Rabatowy
Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem Jeżeli chcesz, aby Twoja kandydatura została wzięta pod uwagę w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.
Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli:
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel MS Word MS PowerPoint
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel MS Word MS PowerPoint