KPMG
Data aktualizacji: 2022-12-19
Gdańsk, pomorskie
Konsulting, Analiza, Project Management
angielski

Junior Processing Specialist – Business Advisory - Shared Service and Outsourcing Advisory

Gdańsk

umowa o pracę

KPMG jest uznanym liderem na rynku doradztwa dla centrów usług i outsourcingu. Zespół SSOA w Warszawie świadczy usługi na każdym etapie transformacji: od stworzenia strategii i docelowego modelu operacyjnego po wdrożenie oraz optymalizację istniejących centrów. Zespół SSOA wspiera przedsiębiorstwa prywatne i instytucje publiczne w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań w organizacjach poprzez centralizację, optymalizację oraz automatyzację procesów biznesowych, tworząc centra usług wspólnych oraz wykorzystując koncepcję outsourcingu.

Opis stanowiska:

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w zakresie centralizacji procesów oraz tworzenia i zarządzania centrami usług wspólnych,
  • współudział w realizacji projektów reorganizacji działów finansowych oraz analizy i optymalizacji procesów finansowych,
  • udział w projektach usprawniających proces,
  • współtworzenie standardowych raportów, opracowań, artykułów dotyczących sektora usług biznesowych.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, matematyka, metody Ilościowe, zarządzanie lub pokrewne,
  • minimum 2 lat doświadczenia zawodowego w obszarze outsourcingu, centrów usług wspólnych,
  • praktycznej znajomości jednego z wymienionych procesów biznesowych: P2P, O2C, AP, AR, FP&A, Treasury, Controlling lub Data Analytics lub doświadczenia w obszarze AML/KYC,
  • doświadczenie w branży konsultingowej będzie atutem,
  • biegłej znajomości programów MS Excel i MS PowerPoint,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • kreatywności i proaktywnego podejścia,
  • umiejętności rozwiązywania problemów,
  • dokładności i przywiązywania uwagi do szczegółów,
  • sumienności w wykonywaniu zadań i umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej,
  • udział w budowaniu procesu oraz wpływ na pracę w zespole,
  • możliwości rozwoju osobistego: udział w specjalistycznych szkoleniach i dostęp do platform e-learningowych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet benefitów, w tym karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy kafeteryjnej i inne,
  • możliwość udziału w wewnętrznym programie rekomendacji pracowników i uzyskania atrakcyjnego bonusu,
  • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy,
  • możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy.
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Excel MS PowerPoint
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski