Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-08-30
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Project Management
angielski
Manager Projektów IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategicznych projektów IT z portfela projektów Banku Millennium w zakresie, czasie oraz budżecie

  • Definiowanie, realizacja oraz kontrola uzgodnionego zakresu prac

  • Uzgadnianie kryteriów sukcesu „definitione of done” dla projektu i jego poszczególnych faz

  • Współtworzenie strategii dla jednego lub kilku obszarów działania

  • Definiowanie i nadzór nad wykonaniem zaalokowanego budżetu oraz jego kontrolowane zmiany

  • Dotrzymanie harmonogramu planowanych prac oraz kontrolowanie zmian w harmonogramie

  • Kontrolowanie systemu zapewnienia jakości prac projektowych

  • Komunikowanie statusu projektu do interesariuszy wewnątrz i na zewnętrz projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów

  • Zorientowanie na cel i jego skuteczna realizacja

  • Umiejętność komunikowania się i budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami na różnych szczeblach organizacji

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym

  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim (poziom min. B2)

  • Duża samodzielność, organizacja własnej pracy i terminowość

  • Ogólna znajomość technologii informatycznych ułatwiająca skuteczną komunikację z dostawcami zewnętrznymi

  • Doświadczenie w prezentacji statusu projektów dla interesariuszy wewnątrz na zewnątrz projektu (do organizacji i/lub do wykonawcy zewnętrznego

To oferujemy

  • Pracę nad projektami o strategicznym znaczeniu dla organizacji
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
  • Uczestnictwo w zaawansowanych i zróżnicowanych projektach
  • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów nastawionych na dzielenie się wiedzą

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
MS Windows