mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-09-13
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
Data aktualizacji: 2022-09-13 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o umowę o pracę
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Doradczyni/doradca ds. leasingu

miejsce pracy: Gdańsk, nr referencyjny: ASJ/055/0822

Twoje zadania:

  • systematyczna praca na istniejącym portfelu klientów,
  • budowanie i pielęgnowanie relacji z dostawcami,
  • przygotowanie i prezentowanie oferty mLeasing,
  • przygotowywanie i koordynowanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingu,
  • realizacja celów sprzedażowych.

Twój niezbędnik:

  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności negocjacyjne,
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • zdolność budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie jako doradca ds. leasingu,
  • mile widziane wykształcenie ekonomiczne.

Mamy dla Ciebie:

  • wynagrodzenie składające się z części zasadniczej oraz premii uzależnionych od wyników sprzedażowych,
  • służbowy samochód,
  • narzędzia pracy – laptop i telefon,
  • pracę hybrydową – możliwość pracy częściowo z domu,
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery,
  • opiekę medyczną,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • wsparcie ze strony pracowników z różnych obszarów.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów Linkedln Learining