EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-11-24
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
Praktykant/ka - Analityk/czka w Zespole Transaction Support Team Strategia i Transakcje

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołów projektowych w trakcie przeprowadzania analiz finansowych i due diligence spółek,
  • Wsparcie zespołów projektowych w analizie modeli finansowych,
  • Przygotowanie i analiza danych w Excelu oraz raportach,
  • Weryfikacja rachunku zysków i strat, bilansu, rachunku przepływów pieniężnych, a także innych danych finansowych badanego podmiotu,
  • Uczestnictwo w spotkaniach oraz telekonferencjach z osobami zarządzającymi badanym podmiotem,
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu poszczególnych sekcji raportu z przeprowadzonych analiz due diligence.

Nasze wymagania

  • Chcesz się szybko rozwijać. To, co już wiesz, jest ważne, ale dla nas kluczowe jest Twoje podejście. Jeśli myślisz innowacyjnie, szybko znajdujesz rozwiązania i nadążasz za zmieniającym się światem, pasujesz do nas,
  • Masz w sobie ciekawość. Lubimy tych, którzy zadają dobre pytania i szukają odpowiedzi, jak sprawić, żeby wszystko działało lepiej,
  • Cenisz sobie różnorodność. Szukamy ludzi, którzy doceniają różne spojrzenia na świat i nie boją się włączać do wspólnej pracy tych, którzy mają inny punkt widzenia,
  • Posiadasz zdolności analityczne – dobrą znajomość Excel, Power Point,
  • Masz praktyczną wiedzę z zakresu ekonomii i finansów zdobytą podczas praktyk lub stażu,
  • Umiesz pracować w zespole i łatwo nawiązujesz kontakty,
  • Cechuje Ciebie dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego,
  • Jesteś gotowa/gotowy do odbywania podróży służbowych,
  • Docenimy również pierwsze doświadczenia zdobyte podczas pracy lub praktyk w obszarze doradztwa transakcyjnego.

To oferujemy

  • Określone, elastyczne godziny pracy pozwalające efektywnie łączyć pracę z pozostałymi aktywnościami (np. studia),
  • Szkolenia, kursy i programy rozwojowe, które przygotują Cię na przyszłość technologicznie i biznesowo, w tym szkolenia z umiejętności (i) miękkich, (ii) analitycznych, (iii) efektywnego wykorzystania technologii wykorzystywanych podczas projektów,
  • Możliwość poszerzania horyzontów poprzez zdobywanie różnorodnych doświadczeń na różnorodnych projektach (w tym międzynarodowych) i współpracę z osobami posiadającymi zróżnicowane doświadczenie w ramach wszystkich zespołów w dziale Strategia i Transakcje,
  • Szybki, świadomy i dobrze doinwestowany rozwój kariery,
  • Możliwość wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie analizy big data, tj. m. in. Microsoft Power BI, Alteryx oraz autorskich rozwiązań EY,
  • Efekt Twoich działań widoczny i ważny w zespołach, w których pracujesz, klientach, biznesach i społecznościach. Razem budujemy lepiej działający świat.
  • Elastyczny czas i miejsce pracy dla studentów wsparcie finansowe i merytoryczne oraz zwolnienie z obowiązku formalnego dokumentowania zdobytych Performance Objectives tj. pisania Performance Objectives Summary (ACCA)
  • Dla członków ACCA zwolnienie z corocznego obowiązku dokumentowania godzin rozwoju osobistego i/lub zawodowego
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online
  • Go Fluent - platforma która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY
  • program EY Care & Wellness

Co jeśli Twoja ciekawość może pomóc stworzyć świat, o którym wszyscy marzymy?

W EY masz szansę zdobyć wyjątkowe doświadczenie. Pomożemy Ci w tym dając dostęp do najnowocześniejszej technologii i otaczając ludźmi, którzy mają za sobą niejeden prestiżowy projekt. Dodaj do tego globalną skalę projektów i kulturę pracy, w której możesz być sobą, a otrzymasz wzór na pełne wykorzystanie potencjału, który w Tobie drzemie. Dzięki programom szkoleniowym EY zyskasz umiejętności niezbędne nie tylko teraz, ale także w przyszłości. Podobnie z relacjami – przyjaciele, mentorzy i liderzy których tu poznasz, będą Ci towarzyszyć wszędzie, gdzie zaprowadzi Cię Twoja własna ścieżka kariery. Wyjątkowe doświadczenie EY, to teraz może być także Twój projekt.

Zespół Transaction Support Team to komórka w strukturach działu Strategia i Transakcje EY. Jej zadaniem jest kompleksowe wsparcie zespołów projektowych pracujących w obszarze transakcyjnym naszej firmy w całej Polsce i nie tylko.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.