Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-12-30
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna sprzedaż – kontakt z Klientami Banku Millennium

  • Pomoc w zakresie produktów i usług bankowych

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem

  • Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Zdolność słuchania i nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność skutecznego przekonywania

  • Skuteczność w realizacji celów

  • Chęć pracy w trybie zmianowym (09:00-19:00)

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia w naszym Zespole

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uzależnioną od wyników Twojej pracy

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju i wzrostu wynagrodzenia

  • Opiekę medyczną w LUX MED

  • Platformę kafeteryjną

  • Pracę hybrydową

  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju

  • Dogodną lokalizację - okolice metra Pole Mokotowskie - idealny dojazd do pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium