KPMG
Data aktualizacji: 2023-01-31
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski
Praktyki - Zespół Zarządzanie Ryzykiem Nadużyć (Forensic Advisory)
Rodzaj umowy

umowa zlecenie

Lokalizacja
Warszawa
Model pracy
Hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne, finansowe, prawne (absolwenci lub studenci w trakcie ostatnich lat studiów)
  • zajomość zagadnień finansowo-księgowych
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dolności analityczne, umiejętność szybkiego kojarzenia faktów
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy i brania odpowiedzialności za powierzone zadania
  • zdolność do szybkiego uczenia się i chęć rozwoju
  • umiejętność efektywnej pracy w obliczu krótkich terminów realizacji
  • zaangażowanie i gotowość do pracy wielozadaniowej
  • umiejętność pracy w zespole i skutecznej komunikacji
  • mobilność (możliwe podróże do klienta)

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • aktywny udział w wybranych obszarach projektów dochodzeniowych (Fraud and Misconduct Investigations), doradczych (Fraud Risk Management Projects), z zakresu informatyki śledczej (Forensic Technology) oraz wywiadu gospodarczego (Corporate Intelligence)
  • współpraca z zespołami KPMG Forensic z innych krajów
  • przeprowadzanie analiz danych finansowych i wyciąganie wniosków
  • wyszukiwanie i selekcja różnego typu informacji potrzebnych do realizacji projektów doradczych,
  • przygotowywanie ofert, prezentacji i innych materiałów dla klientów
  • wsparcie innych pracowników zespołu w codziennej pracy

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • płatne praktyki
  • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
  • służbowy iPhone i laptop
  • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Testy online
3. Rozmowa rekrutacyjna
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Zespół Zarządzania Ryzykiem Nadużyć (Forensic Advisory) świadczy usługi, których celem jest pomoc klientom w sprawach finansowych lub gospodarczych, mogących skutkować konsekwencjami karnymi, procesami cywilnymi lub podjęciem działań przez urzędy regulacyjne. Prowadzimy także projekty doradcze dla klientów z różnych sektorów w zakresie identyfikacji i ograniczania ryzyka nadużyć gospodarczych. Naszymi klientami są zarówno firmy polskie, jak i międzynarodowe.

Zespół tej grupy tworzą eksperci posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów, prawa oraz IT. W procesie doradczym współpracują oni ze sobą, łącząc doświadczenie z umiejętnością prowadzenia dochodzeń oraz z wiedzą z zakresu psychologii zarządzania, egzekwowania prawa i kształtowania właściwych postaw etycznych w przedsiębiorstwach.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Języki
angielski
MS Office