EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2023-02-09
Warszawa, mazowieckie
Podatki, IT, Konsulting
angielski
Praktykantka/Praktykant w Zespole Tax Technology and Transformation (TTT)

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych podatkowych (głównie z obszaru VAT) a także procesów podatkowych w Spółkach na potrzeby projektów z obszaru Tax Tech;

  • Aktywne uczestnictwo we wdrożeniach narzędzi IT, rozwijanych przez specjalistów EY, optymalizujących i automatyzujących procesy podatkowe (kalkulacje i raportowania) zarówno dla Klientów polskich jak i zagranicznych;

  • Projektowanie i rozwój procesów opartych o Power BI a także platformy workflow;

  • Opracowywanie koncepcji rozwoju narzędzi IT dedykowanych optymalizacjom procesów rozliczeń podatkowych.

Nasze wymagania

  • Kogo szukamy: Studentek i Studentów od 3 roku, studiujących na kierunkach analitycznych oraz finansowych, w tym: Finanse i Rachunkowość, Prawo, MIESI (Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne);

  • Zdolności analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów;

  • Otwartości na pracę w zespole oraz dobrego poziomu umiejętności interpersonalnych;

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel);

  • Otwartości na naukę nowych rozwiązań technologicznych;

  • Dostępność 32 H/tygodniowo.

Mile widziane

  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze nowych technologii;

  • Podstawowa znajomość systemu SAP;

  • Podstawowa znajomość polskich przepisów podatkowych;

  • Umiejętność tworzenia makr w MS Excel (VBA);

  • Podstawowe rozumienie narzędzi ETL.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy i szkolenia na najwyższym poziomie;

  • Pracę w profesjonalnym zespole, w otoczeniu ludzi czerpiących radość z tego, co robią;

  • Ambitne projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych;

  • Możliwość współpracy z międzynarodową grupą ekspertów EY.

Tax Technology & Transformation to dynamicznie rozwijający się Zespół z obszaru technologii, finansów i prawa podatkowego. Przede wszystkim zajmujemy się transformacją podatkową oraz automatyzacją raportowań, czego skutkiem jest optymalizacja procesów podatkowych. W ramach naszych aplikacji wspieramy m.in. raportowania z obszarów JPK, SAF-T (Litwa, Rumunia), MDR, e-Sprawozdania Finansowe, WHT, e-Deklaracje akcyzowe a od niedawna także e-faktury. Nasza praca obejmuje nie tylko wspieranie klientów poprzez realizacje projektów, ale także rozwój wspomnianych autorskich aplikacji z rodziny okEY. W naszym Zespole będziesz pracować na nieszablonowych projektach z zakresu podatków i IT, poznasz od podszewki proces wytwarzania oprogramowania, przygotowywania analiz biznesowych i podatkowych. Będziesz stale się rozwijał w nowoczesnym środowisku pracy pod okiem ekspertów.

Możliwości, które na Ciebie czekają:

Jesteśmy zgranym Zespołem operacyjnym, który stale się rozwija i poszerza swoje kompetencje. Zajmujemy się coraz szybciej rosnącym obszarem digitalizacji podatków i sprawozdawczości finansowej. Rozwijamy własne oprogramowanie oraz wspieramy klientów w dostosowywaniu ich systemów ERP do nowych obowiązków sprawozdawczych. Decydując się na pracę u nas, masz szansę dołączyć do Zespołu nastawionego na nowości i innowacje, bacznie obserwującego aktualne trendy rynkowe i oferującego usługi oraz produkty maksymalnie dostosowane do wymagań klientów, a także wspierającego klientów w definiowaniu i rozumieniu tych wymagań.

Benefity

dofinansowanie
zajęć sportowych
nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
służbowy telefon do użytku prywatnego
firmowa
biblioteka
gry wideo
w pracy
kawa / herbata/napoje
strefa relaksu
wyprawka
dla dziecka
paczki świąteczne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie
  • zajęć sportowych
  • nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa
  • biblioteka
  • gry wideo
  • w pracy
  • kawa / herbata/napoje
  • strefa relaksu
  • wyprawka
  • dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

O EY Polska

EY | Budowanie lepszego świata pracy EY istnieje po to, aby budować lepiej pracujący świat, pomagając tworzyć długoterminową wartość dla klientów, ludzi i społeczeństwa oraz budować zaufanie na rynkach kapitałowych. Dzięki danym i technologii zróżnicowane zespoły EY w ponad 150 krajach zapewniają zaufanie i pomagają klientom rozwijać się, przekształcać i działać. Pracując w zakresie ubezpieczeń, doradztwa, prawa, strategii, podatków i transakcji, zespoły EY zadają lepsze pytania, aby znaleźć nowe odpowiedzi na złożone problemy, przed którymi stoi dziś nasz świat.