BNP Paribas Bank Polska
Data aktualizacji: 2023-03-30
Dyrektorka/Dyrektor Regionu
Nr ref. 340709-14136368
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Project Management, Sprzedaż

Miejsce pracy: Warszawa

Misja Banku BNP Paribas: Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację celów. W sposób prosty, przemyślany i bezpieczny. Z troską o społeczeństwo i środowisko.

Zakres obowiązków:

  • aktywne uczestnictwo w zakresie wdrażania strategii Bankowości Detalicznej na poziomie Regionu i Centrów Doradczych Banku;
  • skuteczne zarządzanie sprzedażą w Regionie, w tym zapewnienie realizacji celów sprzedażowych w oparciu o akwizycję nowych Klientów, wzrost sprzedaży kredytów, depozytów, liczby transakcji oraz przychodów;
  • analizowanie i ocena potencjału sieci sprzedaży w Regionie oraz przygotowywanie propozycji strategii rozwoju, opracowanie Regionalnych planów sprzedaży produktów detalicznych;
  • wsparcie sprzedaży dla kluczowych transakcji i relacji z Klientami – prowadzenie działań micro marketingowych w celu pozyskiwania nowych Klientów;
  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Klientami Banku zgodnie z przyjętą polityką Banku;
  • utrzymywanie odpowiednich standardów w zakresie efektywności sprzedaży (SFE), jakości obsługi Klienta oraz standardów etycznych w sprzedaży;
  • budowanie właściwego wysokiego poziomu zaangażowania Pracowników w podległym Regionie;
  • nastawienie na ich rozwój i utrzymywanie stabilności zatrudnienia w Regionie;
  • aktywne wspieranie podległych Dyrektorek/Dyrektorów Centrów Doradczych realizacji stawianych celów sprzedażowych;
  • bieżące wsparcie Dyrektora Makroregionu w jego działaniach.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą poparte udokumentowanymi sukcesami – optymalnie w obszarze bankowości detalicznej;
  • min. 3–letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi, w tym doświadczenie w zarządzaniu Menedżerami;
  • umiejętność motywowania i budowania zaangażowania w zespołach, w tym nastawienie na rozwój Pracowników;
  • wiedza z obszaru ekonomii;
  • wysokie zdolności przywódcze i komunikacyjne;
  • umiejętność budowania efektywnych zespołów;
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • silna orientacja na realizację celów strategicznych i operacyjnych;
  • nastawienie na rozwój – zarówno własny jak i podwładnych;
  • umiejętność zarządzania zmianą;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Dołączenie do banku o globalnym zasięgu, który jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją;
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia czy poziomu sprawności;
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat;
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego, co potwierdza ponad 90% pracowników;
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń;
  • Możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą;
  • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata.

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Fundamentem naszych działań są wartości, którymi chcemy się kierować podejmując decyzje zarówno operacyjne, jak i długofalowo. Zależy nam na działaniu w sposób transparentny i z odwagą, upraszczając nasze procesy. Chcemy by każdy z nas czuł empowerment. Wierzymy, że tylko współpraca da nam możliwość osiągania celów w sposób efektywny i skuteczny. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć założone cele strategiczne i spełnić nasze obietnice wobec Klientów. Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania. Możesz pracować w miejscu, które daje zielone światło.

Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Pełny etat
Kierownik