KPMG
Data aktualizacji: 2023-03-31
Katowice, śląskie
Konsulting, Księgowość, Human Resources, Administracja
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Konsultant ds. kadr i płac
Rodzaj umowy

umowa o pracę

Lokalizacja
Katowice
Model pracy

hybrydowy

Sprawdź nasze wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej (min. 150 pracowników miesięcznie)
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych
  • praktyczna znajomość programu Płatnik
  • dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii z zakresu płac i kadr
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • samodzielność, odpowiedzialność i dokładność

Odkryj zadania, które czekają na Ciebie:

  • naliczanie wynagrodzeń
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • przygotowywanie raportów, zestawień oraz deklaracji ZUS, PIT, PFRON
  • wsparcie i weryfikacja pracy Asystentów

Zobacz, co mamy dla Ciebie:

  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • finansowanie kwalifikacji zawodowych – wesprzemy Cię w zdobywaniu kwalifikacji m.in. biegłego rewidenta, doradcy podatkowego, ACCA, CIMA, CFA, CIA
  • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
  • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • drużyny sportowe – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

Nasz proces rekrutacyjny

1. Aplikacja online
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Spotkanie z przedstawicielami biznesu
4. Witamy na pokładzie!

Poznaj lepiej zespół

Poszukiwana osoba dołączy do Działu Usług Księgowych, który świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz usługi kadrowo płacowe dla klientów KPMG. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie administracji kadrowej klientów KPMG.

© 2023 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.