Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-04-14
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza
angielski

Specjalista ds. Raportowania Procesów IT

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i raportowanie procesów operacyjnych w obszarze IT

  • Definiowanie wskaźników KPI i pozyskiwanie wymaganych do nich danych

  • Przygotowywanie raportów MIS dla różnych szczebli kierownictwa IT

  • Opisowa analiza raportowanych wskaźników i obserwowanych trendów

  • Tworzenie i optymalizacja narzędzi wspomagających raportowanie

  • Analiza porównawcza i benchmarking z danymi zewnętrznymi

  • Proaktywne poszukiwanie i wdrażanie metod optymalizacji i poprawy jakości procesów IT

  • Współpraca z innymi jednostkami IT w zakresie optymalizacji procesów

  • Wsparcia dla wewnętrznych i zewnętrznych kontroli/audytów obszaru IT

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel i MS PowerPoint

  • Praktyczna znajomość tworzenia aplikacji/raportów w środowisku MS Power BI

  • Ogólna wiedza w zakresie działalności i procesów działu IT w przedsiębiorstwie

  • Zdolności analityczne i umiejętność interpretacji liczb

  • Otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację (w mowie i w piśmie)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji (w szczególności w instytucji finansowej)

  • Znajomość narzędzi raportujących QlikSense i środowiska MS SQL Server

  • Znajomość i doświadczenie w zakresie zagadnień FinOps

  • Znajomość metodyk zarządzania procesami i projektami i IT (np. ITIL, metodyki „zwinne”, PMI. Prince)

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Kontakt z nowymi technologiami

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski