Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2023-06-07
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Project Management
angielski

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Komunikacji Wewnętrznej

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój intranetu i komunikacji społecznościowej

  • Odpowiedzialność za kształtowanie procesu i sposobu komunikacji oraz bieżący monitoring przestrzegania zasad

  • Wsparcie w przygotowaniu komunikacji kierowanej do sieci sprzedaży

  • Tworzenie materiałów informacyjnych i komunikacji z zakresu wsparcia sprzedaży

  • Przygotowywanie prezentacji wynikowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność pisania sprawozdań, artykułów i posiadania tzw. lekkiego pióra

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy z wieloma zadaniami jednocześnie

  • Umiejętność prowadzenia projektów i analitycznego myślenia

  • Umiejętność komunikacji z zespołami biznesowymi, analitycznymi i technicznymi

  • Znajomość języka angielskiego i zasad prostego języka

  • Bardzo dobra znajomość Excel, PowerPoint, Teams

To oferujemy

  • Pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami, dotyczącymi obszaru bankowości detalicznej

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
  • parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium