Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-03-29
Zastępca Dyrektora Produkcji
Nr ref. 86/3/2024/DM/106
Siedlce, mazowieckie
Inżynieria
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko : Kierownika Produkcji (Zastępcy Dyrektora Produkcji)

Miejsce pracy: Siedlce

Wymagania:
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika/Dyrektora Produkcji,
  • doświadczenie zarządzaniu co najmniej 100 osobowym zespołem produkcyjnym,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne lub powiązane z zarządzaniem produkcją,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Obowiązki:
  • nadzór nad obszarem montażu wstępnego (ponad 200 osób),
  • współpraca z działami wspierającymi w celu realizacji produkcji oraz przy wdrażaniu nowych projektów,
  • poprawa bezpieczeństwa pracy, jakości, produktywności w zarządzanym obszarze,
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów produkcyjnych poprzez podejmowanie działań korygujących i prewencyjnych,
  • planowanie i organizowanie pracy podległych pracowników, sprawowanie bieżącej kontroli nad realizacją powierzonych im zadań przez oraz przestrzeganiem przez nich odpowiednich zasad i przepisów,
  • współtworzenie i zapewnienie realizacji planu produkcji,
  • wdrażanie działań optymalizacyjnych w oparciu o Lean Manufacturing,
  • proponowanie działań odnośnie szkolenia personelu, rozwoju wynagrodzeń, awansów, zmian stanowiska, przeniesień,
  • prowadzenie działań motywujących i integrujących podległe zespoły pracowników,
  • zapewnienie niezbędnych szkoleń jakościowych i kierowanie grupą rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy,
  • samochód służbowy lub wsparcie w relokacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • uczestnictwo w projektach rozwojowych,
  • benefity dodatkowe np. ubezpieczenie na życie, parking dla pracowników, ZFŚŚ, karty lunchowe.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Dyrektor
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office MS Excel
Pełny etat
Dyrektor
Języki
angielski