Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Brand Manager
Nr ref. 87/3/2024/EL/210
Warszawa, mazowieckie
Analiza, Marketing
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Katowice, Warszawa, Kraków
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG specjalizującej się w produkcji napojów, poszukujemy obecnie Brand Managera.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • rozwój marek napojów w Polsce poprzez zróżnicowane działania marketingowe i social media,
  • zarządzanie kampaniami w social media m.in. TikTok, Instagram, Facebook, YouTube,
  • planowanie i koordynowanie kampanii z udziałem influencerów, obejmujących wprowadzanie produktu na rynek, wydarzenia i akcje promocyjne,
  • tworzenie treści - ścisła współpraca z influencerami,
  • monitorowanie wskaźników realizacji  kampanii, dostosowywanie strategii do aktualnych potrzeb, wnioski i rekomendacje mające na celu optymalizację współpracy,
  • wzmacniania obecności marki w społeczności online, we współpracy z innfluencerami,
  • współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi specjalizującymi się w kampaniach digitalowych w celu zwiększania zasięgu i wpływu generowanego przez influencerów,
  • kierowanie kompletnym procesem projektowania opakowań od koncepcji do finalnej realizacji, włączając nadzór nad harmonogramem, budżetem,
  • współpraca z wewnętrznym działem graficznym, w celu zapewnienia zgodności z wytycznymi marki oraz osiągnięcia celów projektowych.
Obowiązki:
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG,
  • doświadczenie na podobnych stanowisku,
  • doświadczenie w obszarze Platform Społecznościowych: Instagram, TikTok, Facebook,
  • dobra znajomość Google Analitycs, SEO i SEM,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz silna orientacja na cel,
  • rozwinięte umiejętności analityczne i projektowe.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B + premie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • świadczenia pozapłacowe.
Forma zatrudnienia
Dowolny
Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski
Umiejętności
Google Analytics