Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Finance Manager
Nr ref. 115/3/2024/DM/182
Kraków, małopolskie
Kontroling, Księgowość, Analiza
polski
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, holdingu inwestycyjnego z branży real estate, poszukujemy kandydata na stanowisko Finance Managera/Kontrolera Finansowego. Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie aktywne uczestnictwo w rozbudowie działu finansowego. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w kontrolingu lub analizie finansowej,
  • praktyczna wiedza zagadnień z obszaru kontrolingu oraz rachunkowości zarządczej,
  • biegła znajomość MS Excel,
  • znajomość specyfiki rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i skupienie na szczegółach,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz przedstawiania wniosków,
  • silne umiejętności analityczne i komunikacyjne, połączone z dobrym zrozumieniem biznesu.
Obowiązki:
  • sporządzanie budżetu rocznego i długoterminowych prognoz finansowych,
  • weryfikacja prognoz z bieżącymi danymi – raportowanie zarządcze, analiza odchyleń,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorami, bankami, prawnikami i organami podatkowymi),
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz zgodnie z wymaganiami zarządu,
  • analiza i optymalizacja kapitału obrotowego oraz planowanie Cash Flow,
  • współpraca z zewnętrznym działem księgowym,
  • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów.
  • bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Finansowym i zarządem,
  • optymalizacja procesów finansowych i kontrola kosztów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • udział w restrukturyzacji działu finansowego i dalszej rozbudowie departamentu,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz udziału w podejmowaniu decyzji biznesowych w firmie.