Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Księgowa / Księgowy
Nr ref. 60/3/2024/DM/172
Legnica, dolnośląskie
Podatki, Księgowość, Analiza
angielski
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej oraz stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej lub Księgowego.

Miejsce pracy: Legnica

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe zdobyte na kierunkach, ekonomia, rachunkowość lub finanse,
  • doświadczenie zdobyte jako księgowa/księgowy,
  • mile w widziane doświadczenie zdobyte biurach rachunkowych, firmach produkcyjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • zainteresowanie tematyką rachunkowości i podatków będę atutem,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność.
Obowiązki:
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami: dostawcami i odbiorcami,
  • zaangażowanie w proces sporządzania deklaracji podatkowych VAT,
  • sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań finansowych,
  • uzgadnianie dzienników i ewidencji z kontami księgi głównej.
Oferujemy:
  • umowę o prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia,
  • dofinansowanie do kursów i szkoleń poszerzających wiedzę,
  • benefity: multisport, medicover, karty lunchowe itp.,
  • dofinansowanie do planów emerytalnych PPE,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym.