Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Przedstawiciel Handlowy (automotive)
Nr ref. 84/3/2024/KŻ/207
Kraków, małopolskie
Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, który będzie odpowiadał za sprzedaż na obszarze Polski Południowej.

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:
  • sprzedaż farb, lakierów i powłok przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad klientami obecnymi,
  • omawianie kwestii technicznych i sprzedażowych z klientem w celu poprawy i uzyskania jak największej satysfakcji klienta,
  • ścisła współpraca i interakcja ze wszystkimi działami wewnętrznymi (jakość, CS, RD&I itp.),
  • wspieranie obsługi klienta we właściwym zarządzaniu produktami MTO i MTS dla głównych klientów.
Obowiązki:
  • 3-5 lat odpowiedniego doświadczenia w branży lakierniczej, motoryzacyjnej (preferowane) lub innej branży produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • wiedza techniczna na temat powłok w przemyśle motoryzacyjnym (preferowane) lub w innym przemyśle produkcyjnym,
  • umiejętność budowania relacji z klientami,
  • gotowość do częstych podróży służbowych.
Oferujemy:
  • niezbędne wyposażenie stanowiska: komputer, telefon, samochód,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP lub kontrakt B2B,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.