Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Łódź, łódzkie
Obsługa klienta, Zakupy, Logistyka
angielski, włoski
Praca hybrydowa

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do struktur GBS w Łodzi na stanowisku Specjalisty ds. Zarządzania Zamówieniami z językiem włoskim.

Specjalista ds. Zarządzania Zamówieniami z językiem włoskim

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref. 29/3/2024/DM/125

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta, zarządzaniu zamówieniami, logistyce, planowaniu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, włoskiego i polskiego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie pro-klienckie.
Obowiązki:
  • koordynacja całego procesu realizacji zamówień w systemie SAP,
  • weryfikacja stanów magazynowych i dostępności produktów,
  • realizacja zamówień klientów,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • sporządzanie i zarządzanie dokumentacją sprzedażową,
  • zarządzanie dostawami i codzienny kontakt z fabrykami zlokalizowanymi w Europie,
  • zarządzanie reklamacjami.
Oferujemy:
  • hybrydowy model pracy (2 dni w tygodniu pracy z biura, reszta zdalnie),
  • premia roczna,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karta multisport, platforma benefitowa,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski włoski
Umiejętności
SAP