Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-04-16
Specjalista ds. Marketingu
Nr ref. 24/3/2024/AZ/33
Warszawa, mazowieckie
Marketing
angielski
Praca hybrydowa

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w realizacji inwestycji nakierowanych na redukcję emisji substancji złowonnych, poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania
  • doświadczenie w branży FMCG,
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, ekonomia, zarządzanie),
  • znajomość języka angielskiego (min. B2) w mowie oraz piśmie,
  • praktyczne doświadczenie w zakresie samodzielnej realizacji projektów marketingowych online,
  • doświadczenie w obszarze e-commerce,
  • wysokie kompetencje analityczne,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office z naciskiem na Microsoft Excel, Power Point,
  • samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacji własnej pracy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, proaktywność.
Obowiązki
  • współtworzenie strategii marketingowej w kanale B2B i B2C (e-commerce),
  • wprowadzanie nowego produktu do oferty,
  • współtworzenie działań i kampanii marketingowych online — Performance marketing, SEO, SEM, Google Analytics, Facebook Ads, Social Media),
  • analizy rynku i konkurencji,
  • planowanie, organizacja i kontrola akcji promocyjnych oraz reklamowych,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań w ramach dostępnych narzędzi marketingowych,
  • opracowywanie miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych planów marketingowych z uwzględnieniem założonego budżetu,
  • bieżąca weryfikacja i raportowanie.
Oferujemy
  • jasna ścieżka awansu,
  • praca w trybie hybrydowym po okresie próbnym,
  • świadczenia pozapłacowe: laptop, telefon kom., opieka medyczna, szkolenia, szerokie możliwości rozwoju.